Rower Kross Trans Siberian Grafitowy Niebieski 2016

Rowery Męskie, Rodzaj: Turystyczne, Amortyzacja roweru: Przód, liczba biegów: 21
4,7 5 0 24 opinie / 4 pytania

Zobacz inne produkty z kategorii Rowery

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Rower Kross Trans Siberian Grafitowy Niebieski 2016 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Kamil

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Rower Kross Trans Siberian Miedziany Czerwony 2016

Siodełko niewygodne. Trzeba wymienić. Słabe oświetlenie. Powinno być ledowe i dawać mocniejsze światło.
    Poza tym dobry, porządny rower. W moim modelu co jakiś czas muszę smarować łożyska w pedałach, coś tam pstryka.

2. Marek

Dobrze wyposażony. W promocji dobry stosunek jakości do ceny

3. Jacek

Piasta tylna pod wolnobieg - "producent" nawet wstydzi się podać kto ją wyprodukował. Nie rozumiem tego trendu, to jest chyba planowane postarzanie, bo taka piasta wytrzyma może 300 km, jak ktoś z szanownych recenzentów przejechał więcej to polecam sprawdzić bo pewnie oś już zaczęła pękąć. Bo oprócz tego to rower trzyma poziom

Wady
  4. Andrzej

Po pierwszej przejażdżce, działa bez zarzutu

5. Tomek

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Rower Kross Trans Siberian Khaki Srebrny 2016

Ładny, zgrabny rower. Raczej dobrze wykonany.
    Można się zastanowić nad wymianą oświetlenia na coś lepszego z podtrzymaniem na postojach i jakimś bardziej oddychającym siodełkiem, ale na krótkie wycieczki standardowe wyposażenie wystarczy w zupełności.
    Rower przyszedł w paczce częściowo złożony, ale niektóre elementy były słabo dokręcone (mocowanie przedniej przerzutki) i po pierwszym dniu się poluzowały. Trzeba pamiętać, żeby wszystko dokładnie posprawdzać.

6. Wojtek

Rower bardzo fajny. Lampa słabo świeci i warto dokupić dodatkowe oświetlenie. Dobry stosunek ceny do jakości

7. FabianB

rower to naprawdę kawał sprzętu, doskonały na dłuższe wyparwy, ale w mieście też się dobrze sprawdzi. Rower jest lekki, do tego też lekko chodzi. Dopracowany w każdym detalu.

8. Krzysztof

Jakość adekwatna do ceny, duża przyjemność z jazdy

9. Octavio

sympatyczny, miejski rower