Midland Alan 100 Plus

3,8 5 0 48 opinii / 1 pytanie
3,8

czułość
wytrzymałość

Jest to moje pierwsze CB, kupiłem za niewielkie pieniądze. W połączeniu z anteną Hustlera (ok. 1,20 m) daje całkiem niezłe rezultaty. Niekiedy ludzie którzy ze mną jadą dziwią się że tak dobrze zbiera. Co fakt to fakt, nieraz jakieś szumy wpadną, ale to chyba sprawa nieunikniona. Tak czy inaczej polecam do prywatnego użytku.

Witam serdecznie!! Jakis czas temu miałem to radyjko, kilka miesiecy kupiłem sobie model innej firmy, ale na 100% bede wracał do Midlanda 100. Moim zdaniem nie ma lepszegp radia, trzeba tylko dobrze je zestroic z anteną, antene oczywiscie zawsze w jednym miejscu POzdrawiam serdecznie i miłego gadania:

Od jakiegoś czasu stały się bardzo popularne wśród kierowców samochodów osobowych, bo w ciężarówkach to już od dłuższego czasu. Bardzo dobre urządzenie pozwalające na wymianę między kierowcami informacji o korkach, wypadkach, a także patrolach policyjnych. Warto wydać kilka set złotych na to urządzenie niż zapłacić mandat.

Jestem w jego posiadaniu od roku nie miałem z nim najmniejszych problemów. Bardzo łatwo się je obsługuje przez co łatwo skupić sie na jeździe .Musimy się liczyć aby dobrze odbierać i nadawać sygnał wyposażyć się w wielką antenę. Radio to nie posiada dodatkowych funkcji co ma swoje plusy i minusy.

Jest to radio bardzo dobre. Jest przydatne w samochodzie bo dzięki niemu można wiele rzeczy uniknąc na drodze np. jakiś mandat lub korki co jest częstym zjawiskiem w Polsce. Radio ma dobry głośnik, nie powoduje szumów. Przydatne dla kierowców którzy dużo pordóżują.

Posiadam takie radio w pracy w ciężarówce,jestem zadowolony z niego kożystam juz z niego od 3 lat.W miare czysto odbiera,jest małe także znajdzie sie w każdym samochodzie gdzieś miejsce żeby je zamontowac.Nie jest skomplikowane i dlatego że jest takie proste w użyciu. Pozdrawiam

Bardzo dobre CB radio, nie raz dzięki niemu uniknęłam mandatu. Często komunikaty innych kierowców pomagają mi uniknąć korki na drodze. Polecam je każdemu kierowcy, dużo podróżującemu. Radio nie jest drogie a bardzo pomocne. Ma dobry zasięg i dobry głośnik. Jednymi słowy warto je zakupić.

Posiadam takie radio w pracy w ciężarówce dokładnie w śmieciarce,jestem zadowolony,kożystam juz z niego od roku.Jest małe także znajdzie sie w każdym samochodzie gdzieś miejsce żeby je zamontowac.Jest bardzo proste w użyciu,czysto ściąga nawet po bocznych grogach .Polecam :)

9. 9...b

Mam od paru dni. Na samo radio Presidenta nie koniecznie chciałem wydawać 500zł, tu mam Alana z anteną za 390zł. Na początek spokojnie wystarczy, dogaduje się bez kłopotu, zasięg 10-15km. Za tą cenę nie można oczekiwać nieskazitelnie czystego odbioru, to tylko prosty Alan 100+.

jedyne co można z tym radiem zrobić to wyrzucić na złom!!!!!!!!!!!!najpierw wynieniłem antenę na sirio ml 145 i nic szumy fakt odbior ponad 10 km ale wjazd do miasta i szału mozna było dostać.zamieniłem na lafayette ermes i poprostu poezja.tak wiec jesli ktos chce stracic nerwy to polecam.dla całej reszty serdecznie odradzam.