Midland Alan 100 Plus

3,8 5 0 48 opinii / 1 pytanie
3,8

czułość
wytrzymałość

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Midland Alan 100 Plus i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Zalety
    • czułość
  2. a...b

Radyjko bardzo dobre jak za tą cenę. Spokojnie ściąga mi z 10 km trochę są szumy ale to też kwestia ustawień, szczerze polecam

Mam to radyjko z antenka Sirio 100 i bez kitu szumofon straszny, w Warszawie mam zaciągniętego sq na maxa i poprostu nie można sie z nikim dogadac

Modulacji jest beznadziejna, cicha i bełkocząca, odbiór pozostawia wiele do życzenia ze względu na przesiewy z innych kanałów.

Zalety
    • wytrzymałość
    Wady
    • czułość
    • zasięg
  5. 7...2

Korzystam z takiego radyjka od ponad 3 lat i nie zawiodło mnie. Można spokojnie pogadac do 10km. Zgadza sie że trochę szumi ale w tej cenie to najlepsze radio na rynku.

Mam to radio od kilku miesięcy i stwierdzam że czas je zmienić, bo strasznie szumi (szumofon), jeśli chodzi o nasłuch to nie ma tragedji, ale jeśli już chcę się odezwać, to mnie nie słychać... nie polecam

Mój brat posiada takie właśnie urządzenie. Bardzo go sobie ceni ponieważ za taką cenę nie ma lepszego CB radia na rynku :) Zasięg w miarę dobry, redukcja szumów raczej słaba, ale jak dobrze się wyreguluje to jest OK. POLECAM !

moim zdaniem te cb radio jest bardzo dobre gdyż bardzo łatwo się porozumieć a także ładnie słychać jakąś osobę ma bardzo duży zasięg jest łatwy w użyciu oraz w przystępnej cenie jest silny odbiór oraz działa w każdych warunkach

Z tym radiem to kiepska sprawa... Na krótkiej antenie się w ogóle nie sprawdza (nawet jak zastosujemy antenę PRESIDENTA). Długi bat ratuje jedynie to radio. Staram się zawsze wyłapać jakiś plus więc jest nim prosta obsługa dla laika.

10. 6...b

Za taką kasę radio rewelacja,nie słuchajcie głupot że to szumofon, trzeba tyldo umiec dobrze dostroic antenę do radia i nadawanie jak i odbiór rewelacja.Sam mam te radio i polecam,nie warto kupowac droższych !