Midland Alan 100 Plus

3,8 5 0 48 opinii / 1 pytanie
3,8
48 opinii
Cena od: 209,99 Gdzie kupić?
?

czułość
wytrzymałość
Liczba głosów: 48 Liczba opinii: 48
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Midland Alan 100 Plus i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

 1. Str
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Radio z anteną poniżej 1,2m jest mało funkcjonalne ze względu na zakłucenia. Miałem do niego 1m antenkę sirio i zmieniłem na 1,2m także sirio i zdecydowana poprawa można zdecydowanie bardziej skręcić bo sygnał jest mocniejszy i nie ma zakłuceń.

 2. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  :)

  Zalety
  • czułość
 3. Użytkownik Ceneo
  Nie polecam
  Ocena:
  1,5/5 Wystawiono

  Modulacji jest beznadziejna, cicha i bełkocząca, odbiór pozostawia wiele do życzenia ze względu na przesiewy z innych kanałów.

  Zalety
  • wytrzymałość
  Wady
  • czułość
  • zasięg
 4. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono

  To było moje pierwsze radio i używam go do dziś, przeżyło kilka aut i anten, obecnie jeździ z montażową Sirio Snake i gruszką farun 2060. Największym jego plusem jest to, iż zbiera stosunkowo niewiele zakłóceń, pewnie nie dzięki dobrym filtrom tylko z powodu słabej czułości odbiornika ale czego wymagać za te pieniądze. Od kilku miesięcy nie dotknąłem dzięki temu gałki SQ, wystarczyło raz ustawić i z głowy. I tak bije na głowę obecne wynalazki typu Sunker One, Overmax czy Unimax. Co prawda po kilku przekładkach wymagało przelutowania wszystkich płyt bo przerywało ale teraz działa dalej. Minusem jest tragicznie twardy kabel fabrycznej gruchy oraz to, że nie trzyma 19 i trzeba używać "szybkiej 19" przy której wyświetlacz wciąż miga. Za to wbudowany głośnik gada całkiem czysto-o wiele lepiej, niż w Presidentach! Mimo wszystko polecam tym, którzy cenią sobie prostotę obsługi.

 5. a...b
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono

  Radyjko bardzo dobre jak za tą cenę. Spokojnie ściąga mi z 10 km trochę są szumy ale to też kwestia ustawień, szczerze polecam

 6. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  To moje pierwsze radio, za punkty BP, więc nie wiem, jak pracują te "lepsze" ale dla mnie jakośc głosu i odległość, na jaką się porozumiewam, w zupełności wystarczają. Nie napotkałem żadnej z wad, które podnosili przedmówcy. Osobiście mogę tylko polecić.

 7. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono

  Witam serdecznie!! Jakis czas temu miałem to radyjko, kilka miesiecy kupiłem sobie model innej firmy, ale na 100% bede wracał do Midlanda 100. Moim zdaniem nie ma lepszegp radia, trzeba tylko dobrze je zestroic z anteną, antene oczywiscie zawsze w jednym miejscu POzdrawiam serdecznie i miłego gadania:

 8. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono

  Posiadam takie radio w pracy w ciężarówce dokładnie w śmieciarce,jestem zadowolony,kożystam juz z niego od roku.Jest małe także znajdzie sie w każdym samochodzie gdzieś miejsce żeby je zamontowac.Jest bardzo proste w użyciu,czysto ściąga nawet po bocznych grogach .Polecam :)

 9. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono

  radio za małe pieniądze lecz nie jest złe dobre zestrojenie anteny i słyszalność około 12 km lecz troszkę za mały filtr szumów wrażliwe na zakłócenia z zewnątrz ( linie energetyczne)ale coś za coś jeśli potrzeba ci radia to polecam 100+ użytkowane przez 4lata bez skazy.

 10. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Jest to radio bardzo dobre. Jest przydatne w samochodzie bo dzięki niemu można wiele rzeczy uniknąc na drodze np. jakiś mandat lub korki co jest częstym zjawiskiem w Polsce. Radio ma dobry głośnik, nie powoduje szumów. Przydatne dla kierowców którzy dużo pordóżują.