Midland Alan 100 Plus

3,8 5 0 48 opinii / 1 pytanie
3,8

czułość
wytrzymałość

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Midland Alan 100 Plus i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Mam to radyjko z antenka Sirio 100 i bez kitu szumofon straszny, w Warszawie mam zaciągniętego sq na maxa i poprostu nie można sie z nikim dogadac

2. f...b

Mam to radyjko od 3 miesięcy. Jeżeli ktoś chce mieć CB, a nie ma ponad 400zł na Presidenta to polecam ten sprzęt ponieważ nie jest zły. Mam antene 150 cm i zasięg do 15km - szumy są ale jest pokrętło i już ich nie ma. Co najważniejsze spokojnie da się porozumieć z innymi mobilami.
    Cały zestaw kosztował mnie z antenką 400zł.

3. 0...3

Produkt generalnie dobry. Zupełnie wystarcza nawet przy małej antenie. Radio służyło mi dwa lata. Cudów nie należy za tą cenę oczekiwać ale ja z tym radiem zrobiłem 170 tys. km i 0 manadtów. Niestety jest dość awaryjne. Szczególne problemy z modulatorem. Naprawa 40-50zł.
    Zaczeło mnie to denerwować i postanowiłem zmienić na Cobre

4. 7...2

Korzystam z takiego radyjka od ponad 3 lat i nie zawiodło mnie. Można spokojnie pogadac do 10km. Zgadza sie że trochę szumi ale w tej cenie to najlepsze radio na rynku.

5. 4...2

Radio niby sprawne itd. Nie wiem po co uparłem się na to, żeby mieć AMy. Mój egzemplarz jest już po gwarancyjnym usprawnianiu miejsc lutowania. Bardzo bardzo dobre, przy krótkich dystansach. Niestety, siła nadawania jest gorzej niż fatalna. W poprzednim samochodzie miałem Unidena 510 XL i tamto była poezja. To radio oceniam średnio. Owszem, bardzo tanie.

6. 9...7

Lepiej dołożyć 20-50zł na lepsze radio, na to szkoda kasy. Wyrzucone w błoto. szkoda nawet 200zł. Owszem można sie dogadać, ale to tak jak słuchać radia na przenośnym radyjku z czasów PRL tzw. "tranzystorze" i porządnym zestawie HiFi stacjonarnym. Nie ta jakość, przy niewielkiej różnicy w cenie ( max. skrzynka piwka )

Szumofon. Badziewne radio. Dużo eksperymentowałem z CB Radiem - w sumie miałem 6 różnych radyjek. Zdecydowanie najgorsze z tych sześciu. Przesiadając się na stare używane radia można dopiero odczuć radość z posiadania CB. Żadnych napadów szumu gdy zmienia się otoczenie, czystość i jakość odbioru. Szczególnie mam tu na myśli np Alan 28 czy stary President Hebert. Jedyny plus to cena i nic poza tym.

Posiadam to radyjko już 2,5 roku i jak do tej pory 0 awarii i 0 mandatów.Bardzo proste w obsłudze,małe i niezawodne.Szumy owszem są ale przy większych zasięgach.Od tego jest przecież pokrętło regulacji (SQUELCH).Nie można wymagać czystego odbioru na 15 czy 20km od radia 4Watowego. Podstawa to bardzo dobra antena i oczywiście regulacja zestawu.Po co w codziennej eksploatacji dodatkowe bajery.Radio CB jest do rozmowy a nie do zabawy pokrętłami czy guzikami w czasie jazdy.Na pewno nie jest to radio dla wymagających czy miłośników bajerów, bo ono ich nie ma.Do codziennego użytku jak najbardziej polecam,szczególnie za cenę.

Mam oto radio od polotra roku.. nie nazekam ale dobra antena to podstawa na zbyt malej antenie i jakiejs podrobie to radio sie nie spisze nic czysto nie zlapiemy (chyba ze cos z bliska) mnie radio nie zawiodlo jestem z niego zadowolony polecam tanie i dobre w swojej cenie. proste w obsludze kazdy da sobie z nim rade i napewno nie zawiedzie

Według mnie te radio to jeden z najgorszych radioodbiorników CB, jakoś modulacji jest beznadziejna, cicha i bełkocząca, odbiór pozostawia wiele do życzenia ze względu na przesiewy z innych kanałów. Jedyny plus to to, iż działa w AM/FM, ale co z tego jeśli często się psuje.