Ekspres JURA Z6 Alu (15208)

3,5 5 0 3 opinie / 1 pytanie
3,5
9990,00 Kup teraz Program Ochrony Kupujących Darmowa wysyłka

wygoda

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie JURA Z6 Alu (15208) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. czarna kawa

Kawę jak na automat parzy dobrą.
    Przez 1,5 roku użytkowania już dwa razy w serwisie. Strach pomyśleć co będzie jak się gwarancja skończy. Czytałem opinie na zagranicznych portalach i ekspres jest dosyć usterkowy. Na pewno bym nie kupił jeśli bym o tym wiedział.
    Opinie tutaj mało miarodajne. Głównie marketingowcy piszą te pozytywy

Wady
  2. Piotr N./Sopot/

Wszyscy przedmówcy co piszą o Jurze Z6 mają 100% racji.Trzeba go mieć aby TO potwierdzić.Ja go właśnie kupiłem i podpisuje się pod nimi.Jura Z6 a potem długo,długo nic! Kawa z tego ekspresu to poezja smaku i delicja dla każdego prawdziwego kawosza.Co nie zadowoli się byle czym.Pseudo napoje kawowe z innych ekspresów.Nie mają żadnych szans z Jura Z 6 produkt Swiss Made.

3. Jarek

Jest to już nasz drugi ekspres ciśnieniowy. Poprzedni był innej firmy i kawa z niego smakowała zupełnie inaczej - zdecydowanie gorzej. Dopiero w bezpośrednim porównaniu czuć różnicę.
    Przy tym ekspresie na nowo odkrywamy smak kawy.
    Wszystkie kawy są perfekcyjne, mleczne smakują wyśmienicie.
    Obsługa ekspresu jest bardzo prosta, wyświetlacz jest ładny i czytelny.
    W ustawieniach jest bardzo dużo możliwości indywidualnych konfiguracji - jeszcze się tego uczymy:
    - programowanie ilości wody
    - programowana w stopniach: moc kawy, temperatura mleka, temperatura pianki mlecznej - 10 poziomów.
    Wszystkie kawy możemy wykonać naciskając jeden przycisk.
    W trakcie przyrządzania kawy istnieje możliwość na ingerencję w stopień mocy kawy, ilości kawy czy też ilości mleka i pianki - tu podawany jest czas w sekundach.
    Po prostu podstawiamy kubek, filiżankę i otrzymujemy co chcemy, nie musimy dorabiać osobno ciepłego mleka czy też przestawiać urządzenia, by otrzymać piankę mleczną - wszystko odbywa się automatycznie. Jest jedna wylewka i jest to mega wygodne.

Wykonanie ekspresu jest na bardzo wysokim poziomie.
    Czyszczenie natomiast bardzo proste. Wszystkie wymagane czynności opisywane są po polsku na dużym ekranie - dostajemy czytelne podpowiedzi.

Jura Z6 nie jest tania, ale mam nadzieję, że odwdzięczy się trwałością.
    Dodam, że ekspres nie ma w nazwie słowa "Impressa".

Zalety
    • wygoda