Epson Eh-Tw5350

Projektor 3LCD Epson o rozdzielczości 1920 x 1080, skala kontrastu: 35000:1

Epson Eh-Tw5350 - Opinie

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Epson Eh-Tw5350 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.
jasność obrazu
polecam ten produkt. jest bardzo dobry. trudno znaleźć lepszy. mam nadzieję że go nie pogorszą
Epson EH-TW5350 spełnił moje oczekiwania!, lecz muszą popracować nad pełniejszą głębią czerni!.
Zalety
Ocena: 4,5/5
Jak dla mnie sprzęt godny polecenia, szczególnie dla fanów kina domowego na dużym ekranie
Ocena: 4,5/5
Projektor super ale z tak fatalną obsługą serwisową się jeszcze nie spotkałem. TRAGEDIA!!!
1 komentarz Zgłoś
Ocena: 4,5/5
Rynek projektorów obecnie przeżywa boom. I doskonale! chwila resarchu po necie, pozwoliła mi na wybór projektora w rozsadnej cenie w stosunku do jakości. Co otrzmyałem? Opakowanie w którym był kabel zasilający, instrukcja, płyta cd, baterie, pilot oraz projektor, zabezpieczony steropianem i foilą.

Pierwsze wrażania. Lekko zielonkawa ściana, 3,5 m odległości od ściany. Efekt: ponad 120 cali, juz na tym etapie bardzo dobre kolory, olbrzymi ekran.

Plusy:
- w miare cichy tryb pracy eko - na tyle ze po pewnym czasie kompletnie nie zwracam uwagi (tryb normal jest głosny - a jedynie ciut bardziej jasny - nie polecam go stosować).
- dwa wyjścia hmdmi w tym jedno obsługujące dźwięk - super przydatne do konsoli (info dla graczy na gta v lagów nie wyłapałem, gra sie bardzo komfortowo, nie wiem jak przez podłączonego kompa)
- wbudowany głośnik (aczkolwiek to raczej fajny dodatek jedynie w sytuacji gdy nie mamy dostępu do czegoś lepszego, bo dźwięk jest delikatnie ujmując "taki se")
- 3d(fajnie ze jest, ale nie przetestowałem, bo jeszcze nie kupiłem specjalnych okularów - nie, te z cinema city, za 3 zł nie działają:))
- z telefonem łączy się świetnie, warto pamiętać ze telefon musi być a)z ponad 1gb ram b)nowszym androidem, inaczej a)będzie się dławił i mulił b)stare androidy nie maja funkcji sharowania obrazu
- KOLORY! (tutaj uwaga - tak jak pisałem na pierwsze wrażenia mialem na zielonkawej ścianie - było fajnie, ale... potem na chwile rzuciłem obraz na biały ekran - to już całkiem inna bajka. odnosnie wyświetlania obrazu, poniżej dodam wiecej)
- lekki
- będzie bardzo dobrze ogrzewał pokój w zimie (serio, naprawdę grzeje)
- czytelne menu, duzo opcji.
- brak efektu tęczy
- jasność (za dnia również mozna coś obejrzeć)
- ostrość!

Wady:
- kabel zasilania wtyka się tak "płytko", że przesuniecie rzutnika w trybie pracy, moze skutkować jego wysunięciem się (i w najgorszym razie przepaleniem lampy), trzeba zatem uważać
- grzeje (no ale na to już nic nie poradzimy
- kolor czarny (ale nie uznajcie tego za wade! LCD tak maja. Poniżej kilka słów więcej)
- usb jedynie do ładowania telefonu.

O wyświetlaniu: zielona sciana nie zdała egzaminu. biały ekran świetny ale... czerń. Duzo obecnych filmów ma wiele ciemnych scen. niestety. specyfika tego rodzaju projektorów jest taka ze kolory miażdżą, ale czerń, jest blada. Dlatego tez rozważam przemalowanie ściany (nie chce ekranu - ekrany wg mnie to chwyt marketingowy - domowy kinoman, bedzie również zadowolony z płaskiej sciany, pomalowaniej niedrogą(nieprojekcyjną) farbą. A ekran? 2 tys. zł za kawałek płótna? który moze sie pomarszczyć? a moze jakiś badziew z chin?) na jakiś jasny, bardzo jasny szary matt. Taki kolor, poprawi czerń. I oczywiście wokół obowiązkowo czarne obramowanie. Tanim kosztem, bedziecie wystarczająco zadowoleni.
Zalety
jakość obrazu
jasność obrazu
Polecam z własnego doświadczenia .
Mój trzeci rzutnik. The best so far! W trybie ECO bardzo cichy (nadal jednak bardzo jasny). Jakość obrazu powalająca! Jasność, kolor, rozdzielczość, ostrość - rewelacyjna optyka! bardzo niski poziom zniekształceń przy użyciu Keysotne. Automatyczne pionowanie, dodatkowe opcje poprawy jakości obrazu, połączenie z telefonem :) Brakuje jedynie androida w środku... z USB można jedynie zrobić pokaz slajdów.
1 komentarz Zgłoś
Projektor jest słyszalny lecz nie jest to cecha przeszkadzająca w przyjemnym użytkowaniu. Obraz jest jak żyleta- ostry i piękne kolory (jestem zwolennikiem 3lcd). Wbudowany głośnik należy traktować jako awaryjny bo na co dzień to jest kiepski. Ja użytkuję w połączeniu z Xbox One i nie ma odczuwalnego opóźnienia. Zdecydowanie gorąco polecam
Po prostu super rzutnik który idealnie spełnia swoją rolę i oddaje kolory jak prawdziwe polecam
Sprzęt o bardzo korzystnym współczynniku cena/parametry - niestety wycofany z produkcji (zastąpiony droższym).