Timex Waterbury TW2P75500

Zegarki Męskie Analogowe Na pasku skórzanym, Wodoszczelność: 50m, Kształt: Okrągły, Kolor tarczy: Czarny
Ostatnia cena: 412,00

Zobacz inne produkty z kategorii Zegarki

Timex Waterbury TW2P75500 - Opinie

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Timex Waterbury TW2P75500 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.
wygoda
Fajny zegarek w dobrej cenie. Elegancki, nadaje się zarówno do garnituru, jak i na co dzień. Polecam jeśli ktoś chce mieć ładny zegarek w niewygórowanej cenie.
Zegarek wygląda świetnie, tarcza "reverse panda" jest dość rzadko spotykana i przykuwa uwagę. Sprawia solidne wrażenie, wykonanie nie budzi zastrzeżeń. Za taką cenę jest to doskonały wybor, zwłaszcza że może służyć jako zegarek codzienny o sportowym charakterze (chronograf), a także bardziej elegancki.
Zegarek jest ok, tarcza jaśniejsza niż myślałem. Niestety mój egzemplarz nosił ślady używania.
Znakomity stosunek jakosci do ceny. Wykończenie mogłoby być troszke lepsze. Luz na wskazówce chronometra.
Zalety
wygoda