Apple iPhone 6S 16GB Gwiezdna Szarość

• 64 GB
  • 128 GB

1. SkinnerPL88135

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Apple iPhone 6S 128GB Gwiezdna Szarość

Bardzo dobry telefon. Oczywiście stosunek ceny do jakości jest bardzo mały. Przepłacamy za dużo rzeczy - konkurencja ma telefony o podobnych parametrach w niższych cenach dodatkowo posiadające dodatkowe bajery i często lepsze baterie ALE !
    Mimo tego telefon w przeciwieństwie do konkurencji jest bardzo stabilny nie zacina się po pewnym czasie jak u innych i cały czas działa płynnie. Minus wersji SGrey to bardzo szybko pojawiające się ryski na wyświetlaczu w przeciwieństwie do tego co było w zwykłej 6. POLECAM mimo to każdemu kto nie liczy kasy przy zakupie telefonu !

Bardzo funkcjonalny. Długo wytrzymująca bateria i świetny wygląd

3. Marcin

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Apple iPhone 6S 64GB Gwiezdna Szarość

Cena jaka jest każdy wie, ale pomimo niej jeśli ktoś chce smartfon, który po prostu działa i nic się nie zacina to zdecydowanie warto wybrać produkt od Apple, bo jak to jest z Androidem każdy wie, iPhone 4s po 4 latach użytkowania dalej się sprawował świetnie, zwłaszcza w porównaniu z telefonami z Androidem mającymi po ~2 lata

Zalety

telefon jest dla osób które chca sie chwalić pieniędzmi
    zaleta tego telefonu jest tylko funkcjonalność wygląd jest oklepany jak we wszystkich iphonach

5. Aneta

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Apple iPhone 6S 16GB Różowe Złoto

byłam w posiadaniu iPhona 6s o pamięci 16 GB... i niestety, ale musiałam go wymienić na 64GB, także nie polecam wersji 16 gb, no chyba, że ktoś bardzo mało z niego korzysta. Poza tym telefon przypadnie większości do gustu, bo jest bardzo łatwy w obsłudze. Robi najlepsze (wg mnie) zdjęcia ze wszystkich telefonów dostępnych aktualnie na rynku. 3Dtouch także spisuje się znakomicie. Największą bolączką tego telefonu jest bateria (u mnie trzymała max 7 godzin) oraz cena. Reasumując: niewiele różni się od poprzednika - lepiej poczekać na iPhone 7 ;)

6. Łukasz W.

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Apple iPhone 6S 32GB Gwiezdna Szarość

Przesiadłem się z Androida. Bateria trzyma dość długo jak na tak małą pojemność, ale szybko się ładuje nawet ładowarką samochodową. Zdjęcia dobre, nawet bardzo. Wszystko chodzi błyskawicznie, szczególna różnica jest z nawigacji Googlowskiej, która śmiga z 3x szybciej niż na flagowym Samsung Galaxy S7. Telefon już raz upadł mi z metra na twardą podłogę i to przeżył bez etui. Fajne intuicyjne aplikacje. Fajny design. Duża przyjemność użytkowania. Moje duże/grube palce trafiają w literki bezbłędnie. Czysta przyjemność pracy. Super czułość wyświetlacza.

7. Adam

Zalety

Nwm Co Wybrac To Czy Samsung Jestem Youtuberka I Nwm Gdzie Się Magrywa Lepsze Filmy Plus Gdzie Jest Więcej Prohramow Do Nagrywania Zrzutow Ekranu

9. Roman

Telefon swoim wyglądem, jak i funkcjonalnością sprawdza się bardzo dobrze. Przy odpowiednim ładowaniu baterii, czas pracy jest rewelacyjny.

10. null

Po półtorarocznym użytkowaniu kilku zawieszkach popsuł się. Oddany do naprawy (rękojmia) wrócił nowy i po 5min. padł całkowicie. Jednym słowem tragedia.

Wady
    • brak
    • czas pracy na baterii
    • innowacyjność sprzed 3 lat
    • nie ma zalet
    • słaba kompatybilność z urządzeniami
    • szpieguje
    • szybko się psuje
    • wszystko super jestem bardzo zadowolona
    • zdarza sie nierowny backlight