Apple iPhone 6S 16GB Gwiezdna Szarość

• 16 GB
  • 32 GB
  • 64 GB
  • 128 GB

za cenę jabłuszkowego smartfona można mieć super telefon z Androidem, który nawet kawkę ci zaparzy, 16 gb pamięci to żart, a za większą wersję trzeba wyłożyć ponad 4000 pln, sam telefon spoko, nie kupiony był przeze mnie, jedynie testowany

Bardzo dobry telefon..................................................................................,,,,,,,,...,,,,,

3. pasieka

Najlepsze produkty na rynku. Prosty interfejs, łatwa obsługa. Przeznaczony do każdej grupy wiekowej. Osobiście posługuje się wieloma produktami tej marki od wielu lat i nie zamierzam zmieniać na innego producenta.

4. tiktak

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Apple iPhone 6S 16GB Złoty

O Iphonach powiedziano już wiele więc ameryki nie mam zamiaru odkrywać. Lepsza będzie osobista historia. Androidów używałem od wczesnych wersji, kilka wersji Samsungów, również takie z klawiaturami fizycznymi, HTC, Sony Xperia Z i problemy były zawsze takie same + każda firma miałą swoje unikatowe wady. Przewineło się około 10 urzadzeń z androidami. W androidach zawsze jest problem z zamulającym się systemem, często są błędy wewnętrzne (wczoraj przegrywałem dziewczynie kontakty - import kontaktów vcard niemożliwy - corrupted), optymalizacja leży (za tak samo zoptymalizowany system płacisz tyle samo albo 2 razy więcej niż za równie szybki iOS - rynek wtórny), brak aktualizacji Teraz wiem, że bez aktualnego OS pozostaje żyć przeszłością i zagryzać zęby co pare miesięcy jak wyjdzie jakaś technologiczna nowośc podczas gdy to szara rzeczywistość 95% użytkownikó androida.
    iOS z kolei to szybkość działania, przemyślany interface, brak jakichkolwiek problemów z urządzeniem. Sam używam Iphona SE bo 4 cale to dla mnie maksymalny rozmiar (swoją drogą Apple bez konkurencji) ale wczoraj kupiłem Iphona 6s dla dziewczyny i oczywiście ona kolejna pod koniec dnia powiedziała do mnie (po latach korzystania z Androidów): "Czemu każdy nie kupi sobie Iphona ? Opłacało się. Korzysta się z tego tak lekko i przyjemnie jak unoszenie się na chmurce." Dodam, że zmiana zdania z uprzedzonej i zirytowanej czymś nowym - iOSem z androida zajeła jej 3 miesiące sporadycznego korzystania z mojego SE, wcześniej 4s.
    Z punktu widzenia użyytkownika małych telefonów uważam , że tak jak w 99% obecnie produkowanych smartfonów tak samo i w Iphone 6s uchwyt boczny mógłby być wygodniejszy bo z małych dłoni potrafi się wyślizgnąć.

5. mastakarol

polecam! naprawdę różni się od iphone 6 ! :) najszybszy obecnie telefon na rynku :)

6. Barti90

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Apple iPhone 6S 32GB Gwiezdna Szarość

Polecam telefon, świetna jakość wykonania jak i szybkość działania. Telefon jak najbardziej na plus przesiadłem się z androida choć nie bardzo byłem przekonany do apple. Nie zmienił bym mojego Iphone 6s 32 gb na żaden inny smartfon. Bateria przy moim użytkowaniu to 1,5 dnia bez problemu. Aparat naprawdę robi bardzo dobre zdjęcia choć miałem smartfon z dużą rozdzielczością aparatu. Na początku mnie denerwowało poruszanie się po systemie ale to tylko wyłącznie kwestia przyzwyczajenia. Dźwięk głośnika również na plus.

Plusy :

- jakość wykonania
    - szybkość działania
    - wygląd
    - bateria
    - system

Minusy :

- cenna
    - bateria mogła by być większa
    - poprawnie działania bluetooth z innymi smartfonami oraz urządzaniami

7. monikajarominiak

Produkt na dzień dzisiejszy nie wykazuje wad, jest wolny od uszkodzeń powierzchniowych.

8. Wi...

Telefon świetny, lecz osoby które mają Iphona 6 nie muszą spieszyć się z wymianą. Mało zmian lecz są na tyle duże, że zasługuje ten telefon na polecenie.

9. 666aniolow

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Apple iPhone 6S 32GB Gwiezdna Szarość

Opinia po pół roku użytkowania. Przesiadłem się z samsunga s6 i androida z nadzieją na wiele lat współpracy z Apple i iphonami. Pierwsze rozczarowania - łapie gorzej WiFi od Samsunga. Akurat w łazience słucham muzyki i niestety w przypadku iphone'a musiałem z tego zrezygnować. Nie wiem czy też macie taki problem ale często dodaje nowe kontakty i wpisuje notatki o danych osobach. Okazuje się że iphone nie zapisuje tych rzeczy. Z reguły muszę dwa razy to robić (mam iOS 10.3.3). Aktualizacji do 11 nie chce robić bo kiedyś zrobiłem to z iphone 4s (miałem przed samsungiem s6) i upgrade do iOS 9 spowodował że powolny telefon trafił do szafy. Największe rozczarowanie - telefon wyłącza się poniżej 0 stopni Celsjusza. Dotknęła mnie wada fabryczna a że telefon jest po gwarancji (kupiłem używkę) to w zimę sobie nie popracuję na dworzu. Czekam na Honora 9 z nadzieją że tym razem android nie zawiedzie.

• prędkość działania
    • słaba kompatybilność z urządzeniami
    • szybkość ładowania baterii
    Wady
    • wyłącza się poniżej 0 stopni celsjusza, słabsze wifi w porównaniu do samsunga
  10. Add

Testowałem przez miesiąc. To co "zmieniło się" (wszystko się zmieniło) w samsungu galaxy serii note 3 zmieniło się już 3 lata temu... żadna nowość, jedynie ogryzka przyciągająca szpanerów w wersji dla osób lubiących wydawać pieniądze na marne.

Zalety
    • nie ma zalet
    Wady
    • innowacyjność sprzed 3 lat