Apple iPhone 6S 16GB Gwiezdna Szarość

• 32 GB
  • 64 GB
  • 128 GB

1. Andrzej

Jeśli kupisz 6s to 5/5s będzie wydawał się zabawką, chodzi mi o wielkość ekranu. Bateria trzyma max ponad 10h, czego w Iphone 5 nie udało mi się nigdy osiągnąć. Sam soft działa tak samo jak w Iphone 5, wiec jeśli ktoś nie potrzebuje większego ekranu to spokojnie może zostać przy 5/5s. Dla mnie ekran ip5/5s jest już niestety zbyt mały.

2. Sylwester

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Apple iPhone 6S 128GB Gwiezdna Szarość

Kupiłem z dużą pamięcią bo miałem dosyć zabawy z iCloud i ciągłą optymalizacją telefonu. Poprzednie telefonu jakoś tak zawsze trafiały do mnie z małą pamięcią bo takie były dostępne od ręki (niestety).. 3-4 8GB, 5-5s od 16-32GB..
    Telefon służy przede wszystkim jako smartphone, użytkowany do codziennych maili, jako organizator/notatnik do strzelania dużej ilości fotek i filmów + słuchanie muzyki w aucie i na rowerze..
    Aparat i jego możliwości miażdżą i dla mnie jest bardziej niż wystarczający.. opcja podświetlenia twarzy przy zdjęciu selfie nocą naprawdę jest super.. wiem wiem inni pewnie tez to mają.. ale iphone do tej pory nie. Zdjęcia Live - super, naprawdę super..
    Pamieć 128GB - jak wspomniałem, nader wystarczająca szczególnie gdy kręci się dużo filmów w HD 1080p 30kl/s 1 min = 130MB, 1080p 60kl/s = 200MB a filmy w 4K = 375MB pamięci za 1min filmu.. Design - jest po prostu ładny i chyba wyznacza poniekąd trendy u konkurencji.. IOS - niektóre aplikacje jeszcze z czasów 5 i 5s potrafią się zaciąć ale nie jest to raczej winą telefonu.. IOS gwarantuje każdemu płynność i bezstresowe użytkowanie.. a to jest ważne. Użytkuje na co dzień także nowego Samsunga (android), który dostaje trochę mniej w kość od jabłka i niestety widzę jego przymulenia i przerwy w płynności pracy.. Bateria, największy minus, mój trzyma od rana do wieczora, przed kołderką trzeba go ładować aby budzik spełnił swoja rolę rano, żony 6s jest użytkowany mniej i wytrzymuje max 1,5dnia (kilka rozmów, zdjęcia, mail, smsy) Ogólnie polecam, choć cena zniechęcaaaaaa...

3. Maciej

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Apple iPhone 6S 64GB Gwiezdna Szarość

Kilka rozwiązań to downgrade w stosunku do nokia N8, z której się przesiadałem np. żeby puścić dźwięk na głośnikach samochodu poprzedni telefon miał nadajnik FM, tutaj jest potrzebny specjalny kompatibylny z iPhonem samochód (rly?). Tak samo wideopołączenia. N8 umożliwiał wideokonferencje z użyciem 3G, u Appla tylko przez FaceTime na inne iPhony. Wbudowane mapy gps wymagają stałego łącza z internetem, co słabo zdaje egzamin na jakimś zadupiu. Oczywiście dużo ograniczeń można obejść ściągając odpowiednie aplikacje. Poza tym topowy produkt.

Zalety
    Wady
    • słaba kompatybilność z urządzeniami
    • szpieguje
  4. Marta

Świetny telefon, spełnia wszystkie moje wymogi co do urządzenia przenośnego. Wielkość w sam raz, wygodnie się go trzyma i sprawnie obsługuje, jednak jednym małym minusem jest mała wytrzymałość ekranu w telefonie, podobnie jak we wcześniejszych modelach. Poza tym bardzo polecam

5. Damian

Telefon mimo, że nie jest najnowszym modelem - działa bardzo szybko, nieporównywalnie szybko w stosunku do androidów. Nigdy już nie przejdę na androida.

6. Kuba

Świetny telefon, zdaje sobie sprawę że użytkownicy androida zaraz się odezwą pisząc że drogi, dla szpanu itd., ale jakościowo bardzo dobry nic się nie ścina, nic się nie zawiesza. Sporo kosztuje ale przyjemność użytkowania na wysokim poziomie.

7. Golo

Pierwszy IPhone i już wiem, że nie wrócę do androida. Wszystko jest tak jak być powinno, szybki, super aparat i dużo bajerów np. 3dTouch. Mam go prawie rok i jeszcze ani razu nie zawiesił się. Po prostu super

Zalety
    Wady
    • innowacyjność sprzed 3 lat
    • nie ma zalet
    • słaba kompatybilność z urządzeniami
  8. Konrad

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Apple iPhone 6S 16GB Srebrny

Telefon mam od około 1.5 roku. Mogę powiedzieć, że działa jak w dniu kupna. Bez porównania z telefonami na systemie android. Po założeniu gumowego etui i szkła hartowanego telefon jest nie do zajechania. Kilka razy zaliczył solidny upadek ekranem w dół na beton, nawet rysy nie ma. Szkło i etui w sumie za 40 zł.
    Dużym plusem jest szybkość ładowania baterii, 20 min ładowania i z 20% robi się 50%. Przy włączonym wifi lub danych pakietowych bateria wolno się rozładowuje, nie tak jak w moim poprzednim telefonie - Sony Xperia Z1 compact.
    Jedynym minusem jest, że po jakimś czasie psuje się przełącznik dzwonek/cisza.
    Ogólnie bez zarzutu, polecam wszystkim którzy cenią sobie szybkość działania i bezproblemowość, a nie patrzą na telefon przez pryzmat jabłka czy robocika :)

Zalety
    • szybkość ładowania baterii, prędkość działania, wytrzymałość z etui i szkłem hartowanym
    Wady
    • przełącznik dzwonek/cisza psuje się
  9. Gabriel

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Apple iPhone 6S 64GB Gwiezdna Szarość

Moja pierwsza przesiadka z Androida na iOS, wybór padł od razu na 6s.

Pierwszą rzeczą, która naprawdę rzuciła mi się w oczy podczas użytkowania to uczucie, że ten system został napisany konkretnie pod ten telefon. Android jest jeden, telefonów tysiące i nie każda marka dobrze z nim współgra. Ponoć najlepiej wygląda to w nowych Motorolach i HTC, ale dalej nie jest to tak fajnie dopracowane, jak w przypadku iOS.

Nigdy nie byłem "ajfonowcem", po prostu stwierdziłem, że spróbuję i bardzo się przekonałem. Na początku trudno było przyzwyczaić się do braku jako takiego ekranu startowego po odblokowaniu, czy też do braku widżetów, chmurek messendżera, więcej niż jednego przycisku - wiadomo, przyzwyczajenia ze starych telefonów i Androida. Nie mniej jednak kiedy już opanowałem ten chaos to telefon jest bardzo, bardzo wdzięczny. Intuicyjny, szybki, ma wiele przydatnych funkcji, wszystko jest pod ręką.

Na co dzień sprawdza się świetnie, jest bardzo szybki i czytelny.
    Ponoć kiedy spróbuje się iPhone raz, to już później nie wraca się do innego systemu i chyba tak będzie :)

10. null

Gdyby nie szybkość tego telefonu to szkoda byłoby sliny żeby napluć na to *****. Szit totalny raz upadnie i po telefonie. W dodatku się wygina. Wyświetlacz 800 zł utrata gwarancji i dziękuje dobranoc. Poza płynnością nie widzę nic pozytywnego w tym telefonie

Zalety
    Wady
    • czas pracy na baterii