Rower Strida Lt Czarny 2015

Rowery Męskie, Rodzaj: Inne, Amortyzacja roweru: Brak
4,5 5 0 1 opinia / Zadaj pytanie
4,5
1 opinia
Ostatnia cena: 2590,00 Wyprzedane

Zobacz inne produkty z kategorii Rowery

?

jakość
trwałość
Liczba głosów: 1 Liczba opinii: 1
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Rower Strida Lt Czarny 2015 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

  1. AndrzejO
    Polecam
    Ocena:
    4,5/5 Wystawiono

    Bardzo zmyślny i specyficzny rower. Idealny do dojazdu do pracy komunikacją publiczną, ale do jazdy po wertepach się zupełnie nie nadaje. Lepiej też nie podjeżdżać na nim pod solidniejszą górkę. Łatwo zabrać go ze sobą nawet do zatłoczonego autobusu czy metra. Można go nosić (waży ok. 11 kg), ale łatwiej pchać go przed sobą jak walizkę na kółkach. Błyskawicznie się składa i rozkłada do rozmiarów większego parasola. Po dojściu do wprawy każda z tych czynności, bez składania kierownicy, trwa 2-3 sekundy. Składanie kierownicy, w większości przypadków niepotrzebne, trwa dodatkowe 5 sekund. Bardzo solidnie zrobiony z elementów dobrej jakości. Rower prawie bezobsługowy: zamiast łańcucha mamy czysty i bardzo trwały pasek zębaty, koła kręcą się na bezobsługowych łożyskach maszynowych, bardzo skuteczne i również bezobsługowe są linkowe hamulce tarczowe. Nawet dziurę w dętce łatwo zalepimy, bo nie musimy zdejmować koła – zamocowane są na pojedynczym ramieniu. Trochę inaczej się na tym jeździ, trzeba przyzwyczaić się do innego poczucia równowagi, ale po kilku km już jest dobrze. Siedzi się wygodnie, pozycja wyprostowana. W wersji LT koła są plastikowe i mają średnicę 16" (błąd w informacjach o produkcie). Łatwo dokupić dętkę czy oponę czego nie można powiedzieć o wersji Strida SX z kołami 18". Jedyne poważne zastrzeżenie dotyczy ceny. Prawie 2800 zł za najtańszą wersje to dużo i to pomimo licznych zalet roweru.