Dzianinowy Naszyjnik Szal Apaszka Zamotka® BANANA Cado

78,00 z wysyłką od 90,00 zł dostępny
Napisz opinię 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj
Kup teraz + 39 CeneoPunktów Korzystając z koszyka Ceneo podczas zakupu tego produktu za każde wydane 5pln na ten produkt otrzymasz od Ceneo 1 CeneoPunkt (max 200 CeneoPunktów). Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj

Inne produkty sklepu:

Zobacz więcej
Opis i dane produktu Dzianinowy Naszyjnik Szal Apaszka Zamotka® BANANA Cado.
Zamotka® Cado to forma biżuteryjno - odzieżowa, która w zależności od kontekstu może stać się oryginalnym dzianinowym naszyjnikiem, szalem lub apaszką. Poszczególne pasma nie są połączone ze sobą na stałe - możesz je więc dowolnie komponować i zestawiać.

- w komplecie skórzana opaska dyscyplinująca z logo
- kolory jak na zdjęciu
- 100% bawełna 100% handmade
- dzianina z certyfikatem Oeko-Tex® Standard 100
- dostępne również inne kolory

Kolor
Materiał
Styl
Tagi
  • naszyjnik z dzianiny,dzianinowy naszyjnik,zamotki,zamotka,naszyjniki makarony,naszyjniki bawełniane,naszyjniki wiosenne,naszyjniki zwijane,naszyjniki kolorowe,naszyjniki długie
Wykonanie
  • Handmade
Wyślij pytanie dotyczące produktu
Zgłoś nadużycie

Dzianinowy Naszyjnik Szal Apaszka Zamotka® BANANA Cado - Opinie

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 3 CeneoPunkty. Aby otrzymać CeneoPunkty najpierw zaloguj się do Ceneo. + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.
Nie masz jeszcze konta? . + 30 CeneoPunktów Za rejestrację otrzymasz 30 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

jakość
wygląd
Liczba głosów: 0 Liczba opinii: 0
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.