Laptop Lenovo MIIX 3 32GB (80HV006APB)

Laptopy 2w1 z , laptop 10,1 cala, procesor Intel Atom 1300MHz SSD
3,2

Zobacz inne produkty z kategorii Laptopy

wydajność

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Lenovo MIIX 3 32GB (80HV006APB) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. deer

Z 32 GB dysku, po aktualizacjach Windows i zainstalowaniu kilku programów, nic nie zostaje. Kompletna dyskwalifikacja. Po co sprzęt, na którym nic nie da się zainstalować. Takie sprzęty podchodzą pod nacinanie klientów i interwencję państwa.

Wady
    • bardzo kiepska klawiatura
    • bardzo powolny
    • fajny sprzet
    • przycinanie się systemu
    • wygodna klawiatura
    • zawiesza się przy prostych programach

Ten sprzęt do niczego się nie nadaje. Procesor atom jest wolny jak żółw, pamięci mało, nawet przeglądanie internetu to męczarnia. Dziwię się, że firma intel wypuszcza takie procesory, a firma lenovo z firmą microsoft tworzą na to sprzęt i oprogramowanie. Kompromitacja dla tych 3 ww. firm, ale cóż, pecunia non olet. Nigdy więcej lenovo, a jeśli chodzi o intel to minimum i3. Niestety microsoft musi zostać, bo linux jest jeszcze słabszy.

Wady
    • bardzo kiepska klawiatura
    • bardzo powolny
    • zawiesza się przy prostych programach

Laptop nie włączał się, bateria trzyma 1,5h. Wysłany na gwarancję. Rachunek z serwisu na 1500 zł za zniszczenia mechaniczne! Spadł komuś na serwisie i chcą mnie naciągnąć na 1500 zł. Nie odpisują na e-maile, konsultanci na infolinii podają nieaktywne adresy e-mail! Ostrzegam!!!

4. Henio

żałuję że to kupiłem, awaryjne, słabo wykonane, firma Lenovo nie dba o klientów, serwis tragiczny

5. Ula11

tandeta, nie polecam - bardzo kiepska jakość wykonania i serwis

porazka. tylkodovprzegladania zdjec. stacja dokuaca to blad od samego poczatku nie styka sie z eraem.a jak pisze klawiatura to widac bledach.jaie rbiw.

Wady
    • stacja nie dziala
    • wygodna klawiatura

...co mogę zrobić by odzyskać pieniądze, taka moja opinia. Totalna porażka

Zalety
    • waga zestawu
    • windows 10
    • wygodna klawiatura
    Wady
    • brak obsługi flash pomimo windowsa 10
    • matryca padła po 5 tygodniach użytkowani
    • po odłączeniu od klawiatury zawiesza się
    • przycinanie się systemu
    • zawieszanie się matrycy
    • nie czuje dotyku
  8. mr

Jest dość powolny, ale przy tej specyfikacji to raczej normalne. Co jest niedopuszczalne, to tragicznej jakości klawiatura. Klawisze czasem nie rejestrują wciśnięcia w sposób losowy, przez co pisanie jest zupełnie nieprzewidywalne, gorsze niż na słabej jakości klawiaturze ekranowej.

To już raczej "cecha" Windows 8 i 10, ale czasami zdarzy się że po uśpieniu tego sprzętu z prawie pełną baterią, przy następnej próbie użycia (np. rano po całej nocy snu sprzętu i użytkownika) może czekać przykra niespodzianka w postaci wyładowanego akumulatora.

A niestety ładowanie trwa bardzo długo z powodu ograniczeń zastosowanego portu micro-USB.

9. JURO1976

Fajny sprzęt w super cenie!

10. Leopolis67

Super