CAT Caterpillar S40 Dual SIM Czarny

Smartfon z ekranem 4,7 cala. Aparat 8 Mpix, pamięć 1 GB RAM
4,0

Zobacz inne produkty z kategorii Smartfony

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie CAT Caterpillar S40 Dual SIM Czarny i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Kot a nie cat

Najgorzej wydane pieniądze w życiu ,telefon nie nadaje się absolutnie do niczego ,nawet zdjęcia się nie da zrobić porządnego,system wiesza się , odbiór sieci Wi-Fi to dla niego problem,i wymieniać można tak cały czas,wgl nie polecam s40

Zalety
    • czas pracy na baterii
  2. Joanna

Telefon solidny, wygodny, intuicyjny w obsłudze, wyraźny, jeszcze zbyt mało używany, żeby powiedzieć o jego niezniszczalnych właściwościach.

Długo wybierałem odpowiedni telefon na militaria.pl i wybór padł na ten. Na razie całość bez zarzutu, Chodzi gładko, dobrze leży w ręce, dobry wyświetlacz.

Zalety
  4. Pablo

Mocny ale kłopot w wodoszczelnością.

wygląda bardzo fajnie, wyświetlacz super, wszystko działa jak należy, wg mnie aparat całkiem spoko również.

bateria dobrze trzyma, zasięg jest super no i wielkim plusem jest dual sim. Gdyby tylko aparat był trochę lepszy to by to był najlepszy telefon!