Opony Goodyear Vector 4Seasons G2 205/55R16 91H

Średnica: 16 , Szerokość: 205 , Profil: 55
4,4

głośność
przyczepność

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Goodyear Vector 4Seasons G2 205/55R16 91H i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. P

Uznana marka. Opony Made in Poland, co ma dla mnie duże znaczenie. Ładnie się prezentują. Dopiero co założone, więc ciężko napisać coś konkretnego. Wcześniej również jeździłem tyle że na pierwszej generacji tych opon i byłem bardzo zadowolony z tego jak auto się prowadziło, zarówno latem jak i zimą na śniegu. Żadnych problemów nie miałem - naprawdę klasa premium. Mając założone takie opony, dziwię się że są ludzie, którzy przepłacają z dwoma kompletami opon.

2. Grzesiek

Oponki super Polecam dają radę na suchy na wodzie znakomite odprowadzają wodę jak należy, po śniegu również dobrze zasuwają ;) Polecam

3. Krzysiek

Opony... Auto jedzie, hamuje, itd. Okaże się po dłuższym czasie co z tego będzie, na razie jest ok,

Zalety
    • głośność
    • przyczepność
    • wytrzymałość
  4. Marek

Przestrzegam przed kupnem goodyear vector 4seasons. Chciałem mieć opony z górnej półki. Okazuje się, że były najdroższe, ale najgorsze jakie w życiu kupiłem. Po niecałych 2 latach uległy rozwarstwieniu i odparzeniu. Przejechałem 35 tyś. km. NIE KUPUJCIE ICH

5. Buka86

Opona warta swojej ceny. Szkoda pieniedzy na zmiane opon 2 razy w roku...

Zalety
    • głośność
    • przyczepność
    • wytrzymałość