Meizu M2 Note 16GB Szary

Smartfon z ekranem 5,5 cala. Aparat 13 Mpix, pamięć 2 GB RAM
4,4

Zobacz inne produkty z kategorii Smartfony

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Meizu M2 Note 16GB Szary i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Posiadałem Meizu m1 note , Xiaomi redmi note 2 i teraz Meizu m2 note i wszystkie z dopiskiem Note miały 5,5" ekrany FHD ,ale tylko meizu posiada tak perfekcyjnie małe ramki jak żaden . Xiaomi oprócz kiepskiego aparatu i topornego wyglądu , dyskwalifikowała ergonomia , trzymało się go w ręce jak cegłę . Polecam meizu m2 note ze względu na świetny design , przycisk "back" i jednocześnie "home" - to fantastyczne, dodatkowo niezły aparat - możliwość nagrywania klipów "slowmotion" (zwolnione tempo) choć tylko w 480p . Dobrą baterię i ogólne działanie systemu . Do tego dodam hybrydowy slot na karty - mnie wystarczy jedna karta "nano sim" i karta pamięci 32GB ,która jest obsługiwana w tym telefonie bez żadnych problemów .Polecam produkt , zadowolenie gwarantowane.

Super telefon. Miłe zaskoczenie. Polecam!!!

Zalety

Bardzo fajny telefon. Po ostatnim upgrade Flyme OS do 5.1.6.0G jestem jego fanem. Ogromną ilość rzeczy w stosunku do fabrycznej wersji naprawiono i ulepszono. Nie ma już chińskich wstawek i dodany jest przycisk ustawień którego brakowało. Rozszerzono menadżera wielozadaniowości wysuwanego z dolnej części ekranu Wszelkie widgety jak min. pogoda dodajemy przytrzymując palcem w dowolnym wolnym miejscu. Aplikacje Googla w polskiej edycji MEIZU są dostępne.

4. piotrek

A więc krótko zwięźle i na temat. Kupiłem ten telefon jakieś 2 miesiące temu. Zamiawałem go z chin i niestety dostałem złą ładiwarkę(lecz absolutnie jest to drobnostka). Jestem z niego bardzo zadowolony. Wszystko działa tak jak miało działać, telefon jest ładny i przyjemny w użytkowaniu. Ma dobry aparat i jest praktyczny. M2 note wytrzymuje wystarczająco długo na jednym ładowaniu. Ilość pamięci wewnętrznej mnie osobiście wystarcza. Telefon jest hiperszybki i płynny ,działa bez zastrzerzeń. Tydzień temu zaktualizowałem telefon do wersji flyme 5.1.6.0G z której jestem jeszcze bardziej zadowolony.Podsumowując :z telefonu jestem bardzo zadowolony i polecam go każdemu.Nie bójcie się kupować marek z chin!Naprawde nie ma się czego obawiać!

5. Michał

Po miesiącu korzystania z telefonu, jestem z niego bardzo zadowolony. Aparat bardzo dobry (polecam skorzystać z innej aplikacji do zdjęć). Baterii wystarcza spokojnie na jeden dzień (6-24 - z reguły i tak nocą podpina się ładowarkę). Duży ekran pozwala na przyjemne oglądanie filmów oraz granie w gry. Produkcje typu GTA SA, Asphalt itp. nie stanowią dla niego żadnego problemu. Telefon podczas obciążenia nagrzewa się delikatnie (praktycznie tego nie czuć). Mam założony case IPAKY i szkło na wyświetlaczu. USB OTG obsługuje do 256GB. Podłączenie pada lub innych akcesoriów dodatkowo uprzyjemni granie w gry lub robienie innych rzeczy. Przybliżony czas pracy wyświetlacza w trybie "Oszczędzanie energii" (jasność 30%) wynosi około 6-6,5 godziny. Muzyka odtwarzana przez PowerAmp'a jest przyzwoitej jakości. Jak na razie nie mam się do czego przyczepić. Jak najbardziej polecam ten telefon jak i inne produkty firmy Meizu :)

Zalety
    • dobry dźwięk rejestrowany na video
    • multifunkcyjny przycisk back/home
    • przyjemny w użytkowaniu
  6. Grzesiek

Opinia pochodzi z produktu podobnego: MEIZU M2 Note 16GB Biały

telefon bardzo pozytywnie mnie zaskoczył , bardzo dobry wyświetlacz, przesiadłem się z s4 na meizu różnica jest bardzo duża na plus dla meizu

7. tomek

Korzystam z tego telefonu od 20 dni. Używam 2 kart SIM. Jestem bardzo zadowolony z zakupu: niesamowite parametry w przystępnej cenie. Wspaniałe szkło odporne na zarysowania. Bardzo wysoka jakość wyświetlacza i rozdzielczość Full HD. Odpowiednia ilość pamięci RAM. Dobry aparat - bardzo ładne zdjęcia w świetle dziennym oraz video Full HD. Android 5 z lekką nakładką Flyme.
    Żyroskop wspaniale sprawdza się w grach. Bardzo wydajny - działają najnowsze gry 3D bez żadnych problemów i spowolnień.
    Gorąco polecam ten telefon!

Zalety
    • bardzo trarade szkło
    • tani jak na parametry jakie oferuje
    • wydajny i szybki
    • wysoka roździelczość
  8. Tomasz

Jestem pozytywnie zaskoczony. Produkt wysokiej jakości w przystępnej cenie.
    Razi jedynie brak pełnego tłumaczenia (w kilku miejscach są chińskie krzaczki)

Wady
    • brak pełnego tłumaczenia
  9. Przemysław

Świetny sprzęt w świetnej cenie. Bardzo dobrze wykonany. Mimo że z tworzywa sztucznego to nic nie skrzypi ani się nie rysuje. Szkło na wyświetlaczu po ponad pół roku używania nie nosi śladów eksploatacji. Działanie bardzo płynne, bez zacinek. Sprzęt spokojnie może zastąpić produkty samsunga czy HTC które to byłyby z takimi parametrami przynajmniej dwa razy droższe. Polecam wszystkim :)

10. ML

Trzeba się pogodzić z chińskimi aplikacjami - czasem coś "chcą" od użytkownika :)

Zalety
    • wydajny i szybki
    • wysoka roździelczość