Meizu M2 Note 16GB Szary

Smartfon z ekranem 5,5 cala. Aparat 13 Mpix, pamięć 2 GB RAM
4,4

Zobacz inne produkty z kategorii Smartfony

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Meizu M2 Note 16GB Szary i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Opinia pochodzi z produktu podobnego: MEIZU M2 Note 16GB Biały

Totalny brak części zamiennych w serwisach. Stłuczonej szybki szukam już 4 tygodnie.

Zalety
    Wady
    • brak części zamiennych do meizu

Super telefon. Miłe zaskoczenie. Polecam!!!

3. Daniel

Dobry telefon. Cena adekwatna do jakości.Polecam

Zalety
    • świetna cena adekwatna do jakości
  4. RyszardT

Mam smartfon od tygodnia i mam problem - nie odtwarza plików audio poza dzwonkami. Poza tym jest ok - funkcjonalny, bateria też wystarcza do codziennej pracy (bez gier).

5. Grzesiek

Opinia pochodzi z produktu podobnego: MEIZU M2 Note 16GB Biały

telefon bardzo pozytywnie mnie zaskoczył , bardzo dobry wyświetlacz, przesiadłem się z s4 na meizu różnica jest bardzo duża na plus dla meizu

6. Przemysław

Świetny sprzęt w świetnej cenie. Bardzo dobrze wykonany. Mimo że z tworzywa sztucznego to nic nie skrzypi ani się nie rysuje. Szkło na wyświetlaczu po ponad pół roku używania nie nosi śladów eksploatacji. Działanie bardzo płynne, bez zacinek. Sprzęt spokojnie może zastąpić produkty samsunga czy HTC które to byłyby z takimi parametrami przynajmniej dwa razy droższe. Polecam wszystkim :)

Bardzo fajny telefon. Po ostatnim upgrade Flyme OS do 5.1.6.0G jestem jego fanem. Ogromną ilość rzeczy w stosunku do fabrycznej wersji naprawiono i ulepszono. Nie ma już chińskich wstawek i dodany jest przycisk ustawień którego brakowało. Rozszerzono menadżera wielozadaniowości wysuwanego z dolnej części ekranu Wszelkie widgety jak min. pogoda dodajemy przytrzymując palcem w dowolnym wolnym miejscu. Aplikacje Googla w polskiej edycji MEIZU są dostępne.

Telefon posiadam 3 dni, moge powiedzieć tyle, że nic lepszego za tę kwotę nie kupimy na naszym rynku. Kupiłem go bezpośrednio w Chinach za 550pln i jestem mega zadowolony z jakości Meizu. ekran doskonale oddaje barwy, telefon szybki nie zwalnia nawet na moment. Głośniczek wystarczająco głośny, bardzo dobry patent z jednym klawiszem systemowym (jednocześnie BACK i HOME). Ogólnie gdyby nie słabe tłumaczenie na nasz rodzimy język (część menu po polsku, reszta po angielsku i chińsku) byłoby 6/6.

Zalety
    • niska cena przy sprowadzeniu telefonu
    • świetna cena adekwatna do jakości
    Wady
    • słabe tłumaczenie menu (wersja a)

Posiadałem Meizu m1 note , Xiaomi redmi note 2 i teraz Meizu m2 note i wszystkie z dopiskiem Note miały 5,5" ekrany FHD ,ale tylko meizu posiada tak perfekcyjnie małe ramki jak żaden . Xiaomi oprócz kiepskiego aparatu i topornego wyglądu , dyskwalifikowała ergonomia , trzymało się go w ręce jak cegłę . Polecam meizu m2 note ze względu na świetny design , przycisk "back" i jednocześnie "home" - to fantastyczne, dodatkowo niezły aparat - możliwość nagrywania klipów "slowmotion" (zwolnione tempo) choć tylko w 480p . Dobrą baterię i ogólne działanie systemu . Do tego dodam hybrydowy slot na karty - mnie wystarczy jedna karta "nano sim" i karta pamięci 32GB ,która jest obsługiwana w tym telefonie bez żadnych problemów .Polecam produkt , zadowolenie gwarantowane.

10. piotrek

A więc krótko zwięźle i na temat. Kupiłem ten telefon jakieś 2 miesiące temu. Zamiawałem go z chin i niestety dostałem złą ładiwarkę(lecz absolutnie jest to drobnostka). Jestem z niego bardzo zadowolony. Wszystko działa tak jak miało działać, telefon jest ładny i przyjemny w użytkowaniu. Ma dobry aparat i jest praktyczny. M2 note wytrzymuje wystarczająco długo na jednym ładowaniu. Ilość pamięci wewnętrznej mnie osobiście wystarcza. Telefon jest hiperszybki i płynny ,działa bez zastrzerzeń. Tydzień temu zaktualizowałem telefon do wersji flyme 5.1.6.0G z której jestem jeszcze bardziej zadowolony.Podsumowując :z telefonu jestem bardzo zadowolony i polecam go każdemu.Nie bójcie się kupować marek z chin!Naprawde nie ma się czego obawiać!