jakość zdjęć

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Sony Alpha A7R II Czarny Body i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Sprzęt bardzo dobry. Przystępna cena do jakości. Godny polecenia wszystkim zainteresowanym

2. Buldog

Kosmos! Polecam

3. Dominik

Świetny aparat dla osób które wiedzą do czego go zastosować.

4. Wildart

Sprzęt spełnia moje oczekiwania, nic dodać nic ująć.

Zalety
    • idealny do portretów
    • jakość zdjęć
    • rozmiar
    • szybkość działania
    Wady
    • bateria
  5. felipe

jest ok

Zalety
  6. Kazimierz

Produkt jest wspaniały lecz nie mogłem go używać ponieważ oddałem go do naprawy na gwarancji już w 3 tygodniu. Uszkodzona matryca. Nie kupujcie aparatów, które były już otwarte.... Serwis dokonuje mapowania matrycy na nowych aparatach i nie informują o stanie matrycy broniąc się tajemnicą. Sony nie posiada polityki martwych pikseli jak to jest np w telewizorach. Dodatkowo aparat został wyposażony w softwer, który ukrywa co miesiąc uszkodzone piksele nie informując użytkownika. Dlatego niewiadomo czy masz 42Mpiksele czy już tylko może 40? Uważajcie - nie można się na takie coś zgadzać. A ja głupi wykupiłem jeszcze dotatkowo rozszerzenie gwarancji na 3 lata Plus Extra - nie wiem co ma oznaczać te słowa ale klientowi nic nie dają. Został jedynie Rzecznik i Sąd...