Karcher Se 4001 1.081-130.0

Odkurzacze: Piorące, Bezworkowe, Moc: 1400 W, Filtr: Wodny, Głośność: od 71 do 75 dB, Roczne zużycie energii: Nie dotyczy
Cena:
730,00 Kup teraz Program Ochrony Kupujących Program Ochrony Kupujących 598,58 Kup teraz Program Ochrony Kupujących Program Ochrony Kupujących 738,37 Kup teraz Program Ochrony Kupujących Program Ochrony Kupujących
Sklep:
Darmowa wysyłka

Karcher Se 4001 1.081-130.0 - Opinie

moc

1. kgd-mk

Miesiąc temu kupiłam to cudo i sprawuje się bardzo dobrze. Świetnie pierze - bez żadnego problemu podłącza się wężyk, wyjmuje worek, napełnia zbiornik i można prać ! Dywan pozostaje prawie suchy. Odkurza tez rewelacyjnie i ma wielki worek. Jest co prawda duży, ale bardzo zwrotny i przy tych gabarytach nie jest wcale ciężki. Wszystkie końcówki mają zaczepy na zewnątrz odkurzacza tak, ze mamy je w zasięgu ręki i możemy w każdej chwili zmienić. Jedynym minusem jest brak automatycznego zwijania kabla i hałas.

Zalety
    • łatwość użycia, efektywność, lekkość, długość przewodu, dobre ssanie, prostota użycia, wydajność, łatwość obsługi
    Wady
    • głośność
  2. Adam

Odkurzacz zakupiłem tydzień temu przede wszystkim z myślą o wypraniu kompletu wypoczynkowego 3,2,1, który z uwagi na to, że często używała go moja trzyletnia wnuczka - no my osobiście też nie jesteśmy bez winy - był bardzo, ale to bardzo zapaskudzony. Kupiłem go z mieszanymi uczuciami - bo jak sprzęt za 800 złotych razem z przesyłką i dyszą do tapicerki ma mi to wyprać. No nic kupiłem. Sklep już oceniłem też bardzo dobrze, ale nie o tym rzecz. Najpierw spróbowałem wyprać meble z użyciem płynu karcher RM 519 - no wyprało, ale to jeszcze nie było to - jak wspomniałem duży stopień zabrudzenia mebli. Jadę do sklepu i kupiłem proszek RM 760 - no to był strzał w dziesiątkę. Cały syf zszedł i meble naprawdę są czyste.

Zalety
    • bardzo dobre odkurzanie, pranie, zwrotny, lekki, nie jest aż tak bardzo głośny. Ogólnie super sprzęt.
    Wady
    • Nie zauważyłem
  3. uzytkownik_anonimowy

Kupiłam ten odkurzacz jakiś miesiąc temu i jestem zachwycona. Sprawdza się zarówno w pracy na sucho jak i w praniu dywanów i tapicerek. Dywan po praniu wygląda jak nowy. Pomimo tego, że odkurzacz jest dosyć duży to jest bardzo zwrotny i nie sprawia kłopotu podczas użytkowania, worki może i są dosyć drogie ale za to są trzy razy większe nią worki do zwykłego odkurzacza, więc moim zdaniem są bardziej opłacalne. Mankamentem jest brak zwijanego kabla, ale i do tego można się przyzwyczaić, poza tym zbiornik na brudną wodę jest mało pojemny, powinien teoretycznie pomieścić 4 litry wody, a w rzeczywistości mieści dużo mniej i woda rozchlapuje się na boki.

Zalety
    • łatwość użycia, dobra moc, wydajność, długość przewodu zasilania
  4. gcdn

Jak dla mnie jest warty zakupu i dobrze go mieć jak ktoś ma dużo miejsca na przechowywanie i sporo do mycia. Najpierw przetestowałem go w pracy tzn. w małej kabinie z wykładziną i przybrudzoną kanapą. Zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Kupiłem do domu bo: jest trochę wykładzin do mycia - efekt: mimo, że nie było widać brudu woda po praniu mocno ciemna, potem jeszcze raz wodą i tylko trochę piachu na dnie. Chodniki "często używane" - efekt: woda czarna, po sprawdzeniu przy próbie trzepania prawie nic nie leciało tzn troszkę jakby drobinki piasku, ale kurzu zero. Kanapy: tu właściwie byłem najbardziej zadowolony (mała ssawka-dodatkowa). Efekt: może nie wyglądają jak nowe, ale zmiana w wyglądzie po praniu ogromna. Już chcieliśmy zmieniać obicia u tapicera, ale po praniu wyglądają o "kilka lat" lepiej tzn młodziej.

Zalety
    • Znacznie ułatwia, skraca pracę prania dywnów i kanap. Prostota obsługi. Odpowiednia moc.
    Wady
    • Umiejscowienie rączki do przenoszenia (za niskie). Przydałby się zwijacz kabla jak za tą cenę w standardzie.

Doskonałe urządzenie! Pamiętając, że to tylko para to efekt jest wprost zadziwiający. Oczywiście zawsze można użyć także detergentu, ale w znakomitej większości nie jest to w ogóle potrzebne, przy założeniu że nie ma się w domu brudu na który się pracowało długo ;)
    Sprawdzone zastosowania: 1. płytki i fugi (moje przypominają ciosany kamień z dużą ilością porów -koszmar) efekt świetny, używana szczotka ręczna (wpierw bez ściereczki, a potem ze ściereczką) i końcówka do detali, 2. okna i lustra (w połączeniu z odkurzaczem do okien Karcher wv 50) efekt świetny, uważam że lepszy niż z końcówką do okien do parownicy bo odkurzacz faktycznie zasysa wodę tak że praktycznie nic nie kapie. 3. odświeżanie dywanu (kremowo, beżowo, brązowego), efekt świetny, zastosowana szczotka ręczna plus spray do prania dywanów, następnie ta sama szczotka ze ściereczką 4. płytki pod prysznicem, fugi, brodzik, odpływ, bateria, drzwi, efekt świetny, użyta szczotka ręczna i do detali. 5. parkiet lakierowany, efekt świetny, użyta szczotka do podłóg + podwójna ściereczka (zwinięta na trzy) i połowa pary - zgodnie z zaleceniami producenta. 6. odświeżanie piekarnika i mikrofali, efekt bardzo dobry, szczególnie pod górnymi grzałkami ale wydaje mi się że jeszcze lepiej by było użyć odtłuszczacza - może następnym razem jak bardziej zapuszczę piekarnik. Jutro odkryję pewnie kolejne zastosowania ;)
    Aha zamiast wydawać kasę na ściereczki lepiej kupić sobie nakładki na mopa, prościej się je zamocuje i są ich różne rodzaje ;)

10. uzytkownik_anonimowy

Odkurzacz posiadam ponad rok ,teraz czas na ocenę.Jeżeli chodzi o pranie dopiera świetnie ,odsysa prawie do sucha jedyny minus mały zbiornik na brudną wodę przy kilku dywanach trzeba się sporo nabiegać uff.Odnośnie odkurzania bez dodatkowego zakupu turboszczotki średnio działa plusik za wielki worek starcza na pół roku i dłużej przy odkurzaniu co drugi dzień. Dodatkowo ciężki ,zajmuje sporo miejsca a teraz odkurzając wkładam do uszu stopery ,bo już nie jestem w stanie znieść tego hałasu niczym na lotnisku.Teraz używam go jedynie do prania,nie obeszło się bez kupna drugiego odkurzacza TO DLA ZDROWIA .

Zalety
    • łatwość użycia, łatwość obsługi, długość przewodu zasilania
    Wady
    • ciężki, głośna praca