Cacharel Amor Amor Woda Toaletowa 100ml

Rodzaj: Wody toaletowe, Pojemność: 100 ml, Nuty zapachowe: Ambra, Bób, Cedr, Grejpfrut, Jaśmin, Konwalia, Lilia, Mandarynka, Morela, Piżmo, Pomarańcza, Porzeczka, Róża, Sandałowiec, Wanilia
4,6 5 0 954 opinie / 4 pytania

intensywność

Ten zapach chyba każdy zna, jeśli nawet nie kojarzy z nazwy, to z zapachu. Woda jest ciepła. Przeszywająco ciepła, drapieżna z nutkami korzennymi. Często działa na otoczenie jak afrodyzjak ;) Flakon jest prosty, ale i efektowny. Cena przystępna porównując do zapachów tego typu marek. Zapach jest fantastyczny, ale na drugi flakon na pewno się nie zdecyduję ze względu na to, że ten zapach po prostu każdy zna i naprawdę wiele osób go używa. Zbyt wiele jak dla mnie.

Jestem 25cio letnią kobietą i wybrałam ten perfum dla siebie ponieważ po psiknięciu na skórę był delikatny aromat róż. Jednak po dłuższym czasie perfum zaczął pachnieć intensywnie i dalej było czuć róże ale zapach był bardziej mdły. Polecam te perfumy jak najbardziej ale osobom w wieku 35+, które mają bardziej poważny tryb życia, perfum nie jest dla młodej energicznej osoby. Jego plusem jest to, że jest bardzo trwały, po 8 godzinach jest dalej wyczuwalny.

Amore Amore jest dosyć charakterystycznym zapachem. Można go pokochać albo znienawidzić. W moim przypadku była to "miłość od pierwszego powąchania" ;-) Słodki i kuszący zapach napewno przypadnie go gustu wszystkim romantycznym kobietom. Nadaje sie raczej na wieczór, i tylko na specjalne okazje. Długo utrzymuje sie na skórze. Czerwony wygląd flakonika doskonale oddaje jego seksowną woń, zapach rozbudza wszystkie zmysły. Idealny na spotkania z ukochanym.

Perfumy wprost idealne dla kobiety zmysłowej.Nie polecam tym,które cenią sobie naturalność.Nuty zapachowe są bardzo intensywne.Perfumy dość długo trzymają się na skórze.Jeżeli chodzi o sam zapach,jest on cudownie niespotykany.Owocowy z domieszką orientu.Cena jest wprost proporcjonalna do marki.Jakość robi swoje.Zdecydowanie na specjalne okazje.Ogólnie polecam.

Amor Amor to jedne z moich ukochanych perfum! Ich zapach jest bardzo charakterystyczny - niezwykle słodki i dosyć mocny. Używałam ich zawsze przed egzaminami i ważnymi wydarzeniami, gdyż niesamowicie dodawały mi odwagi i pewności siebie. Teraz niestety ich nie mam, bo mi je ukradziono (widać nie tylko ja uwielbiam ten zapach! ;)), lecz podejrzewam ze prędzej czy później kupię kolejny flakonik. Jedynym minusem jest brak zamknięcia.

Z pewnością ten zapach Cacharela zasługuje na pozytywną opinię. Niestety nie wszystkie są tak cudowne jak amor amore. Polecam go młodym kobietom, odradzam starszym dojrzałym paniom. Trwałość i jakość na wysokim poziomie. Warto zapłacić za niego tak wysoką cenę. Doskonale nadaje się na letnie wieczory i randki. Jeżeli chcesz zrobic miły prezent swojej dziewczynie koniecznie go zakup. Dla mnie był bardzo miłą niespodzianką

Amore Mio! Jak ja uwielbiam ten zapach:) Kojarzy mi się z beztroską, pierwszą miłością, wakacjami, pierwszymi chwilami namiętności. Czuję różę i wanilię, a to moja ulubiona mieszanka. Mój nos wyróżnił także konwalię i trochę cytrusów, które dodają lekkości Amor Amor. Trwałość na mojej skórze całkiem przyzwoita, jak na EDT- parę ładnych godzin, myślę że 5- 6 spokojnie. Flakonik ładny, poboba mi się mimo swojej prostoty.

Zapach pozostający w pamięci od pierwszego powachania. Jest niesamowicie radosny, z pewnośćią poprawia humor. Jak sama nazwa wskazuje jest idealny na randkę ;) Trwałośc jest naprawdę zaskakująco dobra! Po kilku dniach można jeszcze wyczuć go AMOR na odzieży! Byłby ideałem gdyby nie fakt, ze od kiedy stał się tak bardzo popularny można wyczuć go na co drugiej osobie..A niestety coś co wystepuje często powszednieje..

Moja dziewczyna używa takiej wody toaletowej i muszę przyznać mi się bardzo podoba jest delikatny i zachowuje zapach na długi czas. Najważniejsze jest to, że nie ta woda nawet zaraz po użyciu nie razi zapachem nie odrzuca, niestety nowe wody toaletowe nawet drogich producentów potrafią odrzucić zapachem. Amor Amor jest świetny dla młodych dziewczyn które lubią delikatność ale są również aktywne. Dla mnie super :)

Cacharel Amor Amor to marzenie wielu kobiet. Przeszkodą w spełnieniu tego marzenia jest wygórowana cena tej wody toaletowej. Dostałam ją kiedyś w prezencie,ale ten intensywny zapach nie przypadł mi szczególnie do gustu. Co prawda utrzymuje się długo na ubraniu i nie pozostawia plam,ani nie sprawia innych problemów. Flakonik jest całkiem ciekawy. Zapach to rzecz gustu,a innych zastrzeżeń nie mam dlatego polecam:)