Cacharel Amor Amor Woda Toaletowa 100ml

Rodzaj: Wody toaletowe, Pojemność: 100 ml, Nuty zapachowe: Ambra, Bób, Cedr, Grejpfrut, Jaśmin, Konwalia, Lilia, Mandarynka, Morela, Piżmo, Pomarańcza, Porzeczka, Róża, Sandałowiec, Wanilia
4,6 5 0 953 opinie / 3 pytania

intensywność

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Cacharel Amor Amor Woda Toaletowa 100ml i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Perfum jest idealny, ma to coś-- jestem zadowolona z tego zapachu, normalnie nie wyobrażam sobie życia bez niego.Ten kto wymyslił ten zapach, jest WIELKI doceniam tego kogoś ,chociaż go nie znam --pozdrawiam --PATRII

Cudne perfumy dla seksownych kobiet, szukających czegoś nowego. Ślicznie pachnie, głównie owocami. Polecam szczególnie na wieczór i zimę, bo są dość ciężkie,ale bardzo ładne.

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Cacharel Amor Amor Woda Toaletowa 50ml

Wąchałam ten zapach w perfumerii i przyznam, że przypadł mi do gustu. Jest słodziusieńki i bardzo trwały. A i cena nie jest wygórowana. Z chęcią bym sobie ja kupiła.

Moje ulubione perfumy- słodkie, kuszące i pobudzające wyobraźnię :) Zapach bardzo długo utrzymuje się na skórze i wystarczy naprawdę niewielkie "pstryknięcie" by zapach utrzymał się na skórze dobrych kilka godzin... Poręczna, estetyczna buteleczka to także duży walor tych perfum. Idealne na prezent.

Kupiłam tę wodę toaletową na urodziny Mamie i powiem szczerze, że chyba sama się na nią skuszę. Wspaniały, trwały zapach, do każdej okazji. Ładny, elegancki, czerwony flakonik.

Piękny, działający na zmysły zapach. Zakochałam się w nim od pierwszego użycia. Polecam wszystkim tym, ktorzy nie przepadają za ciężkimi, duszącymi zapachami. Kompozycja w tym perfumiku jest idealna. Wystarczy 2 razy się psiknąć, a zapach utrzymuje się cały dzień. Cudeńko!!

Moje ulubione perfumy już od kilku dobrych lat; zapach intensywny ale nie duszący; pełen energii, działający na zmysły, uwodzicielski. Świetny na wieczór, ale można równie dobrze używać w ciągu dnia, do pracy, szkoły..bardzo wydajny - cały dzień utrzymuje się na skórze!

Mój ulubiony zapach na wieczór. Choć czasami, żeby poczuć się seksownie, używam go także w ciągu dnia. Bardzo wydajny i zapach utrzymuje się cały dzień.

Pięknie pachnie, bardzo trwały. Dla Kobiet ceniących jakosc perfum. Idealny na wieczorne wyjścia, choc cena do najmniejszych nie należy, warto go miec.

według mnie perfumy mają przede wszytskim piękny choć aż za intensywny zapach. Długo sie utrzymuja a do tego mają pomysłowy flakonik. polecam