Cacharel Amor Amor Woda Toaletowa 100ml

Rodzaj: Wody toaletowe, Pojemność: 100 ml, Nuty zapachowe: Ambra, Bób, Cedr, Grejpfrut, Jaśmin, Konwalia, Lilia, Mandarynka, Morela, Piżmo, Pomarańcza, Porzeczka, Róża, Sandałowiec, Wanilia
4,6 5 0 953 opinie / 3 pytania

intensywność

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Cacharel Amor Amor Woda Toaletowa 100ml i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. skoku

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Cacharel Amor Amor Woda Toaletowa 100ml Tester

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Cacharel Amor Amor Elixir Passion Woda Perfumowana 50ml

OK.

3. lakusik