Cacharel Amor Amor Woda Toaletowa 100ml

Rodzaj: Wody toaletowe, Pojemność: 100 ml, Nuty zapachowe: Ambra, Bób, Cedr, Grejpfrut, Jaśmin, Konwalia, Lilia, Mandarynka, Morela, Piżmo, Pomarańcza, Porzeczka, Róża, Sandałowiec, Wanilia
4,6 5 0 953 opinie / 3 pytania

intensywność

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Cacharel Amor Amor Woda Toaletowa 100ml i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Perfum jest idealny, ma to coś-- jestem zadowolona z tego zapachu, normalnie nie wyobrażam sobie życia bez niego.Ten kto wymyslił ten zapach, jest WIELKI doceniam tego kogoś ,chociaż go nie znam --pozdrawiam --PATRII

2. b...9

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Cacharel Amor Amor Woda Toaletowa 30ml

Ogólnie produkt oceniam bardzo pozytywnie.Zapach jest po prostu cudowny (co oczywiście zależy rónież od gustu kobiety)! Intryguje, pociąga....Czego więcej chcieć??Jeśli ktoś jeszcze nie wypróbował to polecam, bo naprawdę warto :):)
    Pozdrawiam.

Bardzo kuszący, mdląco-słodki zapach obiecuje coś niezwyklęgo , lekko wulgarny ale z klasą. Nie polecam nieśmialym ale też w zestawieniu z tanimi ciuchami wyda sie mooocno nie na miejscu Kobieta z tym zapachem uwodzi i wybiera , ale przecież niezależność ma swoją cenę - dla mnie za wysoką

4. 4...9

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Cacharel Amor Amor Woda Toaletowa 50ml

Zmysłowy, pobudzający i szalenie erotyczny. Jak nic idealny aby zniewolić, omotać i wykorzystać faceta. To optymalny zapach aby się unieść w zapomnieniu.

5. 7...a

Kocham ten perfum. To najładniejszy zapach, jaki kiedykolwiek wąchałam!! :DD

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Cacharel Amor Amor Woda Toaletowa 50ml

zapach jest za bardzo przytłaczający, za silny, cięzki. Jak na taką cenę to producent nawet nie postarał się o produkcję sensownego opakowania..moim zdaniem jest tandetne. Chcę się ich pozbyć jak najszybciej. Absolutnie nie są w moim guście

dla niektórych osób te perfumy będą zbyt duszące lecz mnie się podobają. Ciekawa kombinacja nadająca odważny zapach, promienności, radości, wesołości. Nie do każdej osoby pasuje, perfumy trzeba dobierać według osobowości

Cudne perfumy dla seksownych kobiet, szukających czegoś nowego. Ślicznie pachnie, głównie owocami. Polecam szczególnie na wieczór i zimę, bo są dość ciężkie,ale bardzo ładne.

Dusząco słodki jednak zdecydowanie podoba się większości kobiet. Cena faktycznie jest wygórowana. To nie są najlepsze perfumy świata jednak jest w nich coś niesamowicie przyciągającego.

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Cacharel Amor Amor Woda Toaletowa 50ml

Wąchałam ten zapach w perfumerii i przyznam, że przypadł mi do gustu. Jest słodziusieńki i bardzo trwały. A i cena nie jest wygórowana. Z chęcią bym sobie ja kupiła.