Givenchy Ange ou Demon Le Secret Woda Perfumowana 100ml

Rodzaj: Wody perfumowane, Pojemność: 100 ml, Nuty zapachowe: Cytryna, Herbata, Jaśmin, Paczula, Piwonia, Żurawina
Cena:

Givenchy Ange ou Demon Le Secret Woda Perfumowana 100ml - Opinie

intensywność
zapach

1. aga

To mój kolejny zakup tego zapachu, jest świetny, trwały przepiękny.
    Mnie osobiście uzależnił. Polecam, polecam!!!!!

2. VIOLETTA

Trwały zapach , utrzymuje się ok. 10 godz. , nie mam żadnych zastrzeżeń , polecam :)

3. kaka116

Zapach bardzo udany. Ciepły, świeży, energetyzujący. Przypomina wiosnę i lato. Zapach jest trwały. Cena wysoka, ale jest 100ml które starczają na dłuuugo. Ciekawe opakowanie.:) Polecam zakup.

Zalety
    • wspaniały zapach, świetna jakość, trwałość, ładny zapach
    Wady
    • za duża cena
  4. aneta_m

Super zapach !!! Jestem w nim zakochana !!! Świeży, kwiatowy, ale nie banalny, bardzo oryginalna nuta, polecam jako zapach na dzień, w sezonie letnim ale nie tylko. Mógłby być trwalszy - to jedyne zastrzeżenie.

5. anetka_m

Bardzo mocny zapach, zdecydowanie na zimę, dla kobiet lubiących zdecydowane zapachy, ja jednak muszę powiedzieć, że znacznie bardziej odpowiada mi lżejsza wersja tego zapachu, czyli Ange ou Demon Le Secret EDP.

6. Kas

Przecudowny zapach, właśnie mam w planach jego zakup bo się w nim zakochałam. Za każdym razem gdy jestem ostatnimi dniami w jakiejś drogerii muszę go powąchać. Idealny zapach!

Zalety
    • cudowny zapach
    • piękny zapach
    • trwały
    • zapach
  7. MArta

ciekawa buteleczka oraz nuta zapachowa. dla mnie idealne :)

Zalety
    • piekne
  8. ap

Perfumy sa bardzo mocne. Zapach sie utrzymuje przez caly dzien. Nuta zapachowa jest bardzo charakterystyczna I duzo osob pyta mnie co to za perfumy. Polecam w 100%. Zapach dobry niezaleznie od wieku.

9. Ewa

Dopiero zaczęłam używać ,ale już mam zastrzeżenia do trwałości zapachu. Zobaczymy co będzie dalej.

10. Asiek

Piękne perfumy o bardzo trwałym i intensywnym zapachu zapakowane w oryginalny flakon. Naprawdę piękne a do tego w przystępnej cenie! Godne polecenia każdej kobiecie!

Zalety
    • piękne
    • subtelne
    • super