Givenchy Ange ou Demon Le Secret Woda Perfumowana 100ml

Nuty zapachowe: Cytryna, Herbata, Jaśmin, Paczula, Piwonia, Żurawina.
Cena:

Givenchy Ange ou Demon Le Secret Woda Perfumowana 100ml - Opinie

intensywność
zapach

1. Asiek

Piękne perfumy o bardzo trwałym i intensywnym zapachu zapakowane w oryginalny flakon. Naprawdę piękne a do tego w przystępnej cenie! Godne polecenia każdej kobiecie!

Zalety
    • piękne
    • subtelne
    • super
  2. daimant

Kolejny raz kupuję tę wodę - idealny zapach dla kobiet w każdym wieku. Długo utrzymuje swój zapach jest trwały. Jestem wierną fankę zarówno tej firmy jak i samego zapavhu bardzo gorąco polecam:)

Przecudowny zapach... Delikatny, dla kogoś kto nie lubi ciężkich, duszących perfum. Cena jak za taki produkt to bardzo mało. Gorąco polecam.... moim zdaniem nie ma się co oglądać tylko brać ;)

4. Jadzia

jest cudowny, lekki a zarazem kuszący, wracam do niego gdy tylko zbliżają się jesienne chłody, ponieważ skutecznie otula zimą a zarazem sprawia, że ciągle czuje na sobie zapach lata :-)

5. Gość

Zapach kupiłem swojej narzeczonej, tak nie mogła się doczekać tego produktu. Jak w końcu dostała, brak słów żeby opisać jej zachwyt !!! Zapach rewelacyjny.

6. Krystyna

Woda bardzo się podoba mnie i moim znajomym, jest delikatna i odpowiednia dla każdej kobiety na pewno znów ją zamówię. Kupiłam już drugi produkt Givenchy i jest to bardzo udany zakup.

7. mm

Piękny, świeży, orzeźwiający zapach. Raczej należy do zapachów lekkich na lato, ale można się w nim zakochać i używać również zimą. Długo się utrzymuje.

8. Paulina

Perfumy naprawdę długo się utrzymują. W dodatku mają piękny, bardzo seksowny zapach. Gdy uwielbia się słodkie, jednak nie mdłe zapachy, są to perfumy jak najbardziej godne polecenia!

9. Joy

Jeśli chodzi o zapachy jestem bardzo bardzo wybredna ale la sekret jest wyśmienity. Świetnie nadaje się na dzień i jest bardzo trwały. Jeden z moich ulubionych.

Zalety
    • Zapach i trwałość.
    Wady
    • Nie ma.
  10. Aga

Perfumy są cudowne. Zapach nie jest zbyt intensywny, duszący, ale jest bardzo trwały.
    Doskonała równowaga między słodyczą a świeżością. Niezwykle oryginalne i wyjątkowe!