Givenchy Ange ou Demon Le Secret Woda Perfumowana 100ml

Nuty zapachowe: Cytryna, Herbata, Jaśmin, Paczula, Piwonia, Żurawina.
Cena:
253,00 Kup teraz Program Ochrony Kupujących Program Ochrony Kupujących
Sklep:
Warianty:

Givenchy Ange ou Demon Le Secret Woda Perfumowana 100ml - Opinie

intensywność
zapach

1. Msk

Najpiękniejszy zapach dla mnie. Słodki, ale delikatnie. Na pewno nie jest pokroju Amor Amor Cacharel'a. Używam go na codzień, aczkolwiek bardziej nadaje się na wieczór - jest naprawdę ciężki

Zalety
    • bardzo długo się utrzymuje
  2. Kamilka S.

Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Woda perfumowana spray 100 ml to bardzo delikatne perfumy, zapach utrzymuje się długo na skórze. Sporo osób dopytuje cóż to za ładny zapach. Polecam.

Zalety
    • długotrwałość zapachu
    • wygląd buteleczki
  3. iwona

Zdecydowanie polecam ten produkt, wprawdzie trwałość zapachu oceniam na 4, jednak jest on na tyle piękny, ze postanowiłam go kupić i nie żałuję, Nie jest duszący, jest delikatny i subtelny.

Zalety
    • ładne opakowanie
    • piękny zapach
    Wady
    • trwałość średnia
  4. kaka116

Zapach bardzo udany. Ciepły, świeży, energetyzujący. Przypomina wiosnę i lato. Zapach jest trwały. Cena wysoka, ale jest 100ml które starczają na dłuuugo. Ciekawe opakowanie.:) Polecam zakup.

Zalety
    • wspaniały zapach, świetna jakość, trwałość, ładny zapach
    Wady
    • za duża cena
  5. migi

Perfumy pięknie pachną, są trwałe, utrzymują się prawie cały dzień, na ciuchach znacznie dłużej i cena przystępna jak za takie perfumy. Pozdrawiam

6. aneta_m

Super zapach !!! Jestem w nim zakochana !!! Świeży, kwiatowy, ale nie banalny, bardzo oryginalna nuta, polecam jako zapach na dzień, w sezonie letnim ale nie tylko. Mógłby być trwalszy - to jedyne zastrzeżenie.

7. anetka_m

Bardzo mocny zapach, zdecydowanie na zimę, dla kobiet lubiących zdecydowane zapachy, ja jednak muszę powiedzieć, że znacznie bardziej odpowiada mi lżejsza wersja tego zapachu, czyli Ange ou Demon Le Secret EDP.

8. Kas

Przecudowny zapach, właśnie mam w planach jego zakup bo się w nim zakochałam. Za każdym razem gdy jestem ostatnimi dniami w jakiejś drogerii muszę go powąchać. Idealny zapach!

Zalety
    • cudowny zapach
    • piękny zapach
    • trwały
    • zapach
  9. Aga

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Givenchy Ange ou Demon Le Secret Woda toaletowa 100 ml

Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu. Zapach jest lekki, świeży i dziewczęcy, po prostu urzekający.

Dotąd zużyłam kilka buteleczek różowego Le Secret, jednak przy tamtym zapachu miałam wrażenie, że po paru minutach zupełnie się ulatnia. Podobno jeśli nie czuje się własnych perfum, to zapach jest dobrze dopasowany. Osoby z otoczenia czasem pytały co tak ładnie pachnie, więc może faktycznie to było to :) W każdym razie żółty Le Secret da się wyczuć po kilku godzinach, choć zapach nie jest mocny ani duszący.

Zalety
    • dziewczęcość
    • świeżość
    • wygląd flakonika
    • zapach
  10. ap

Perfumy sa bardzo mocne. Zapach sie utrzymuje przez caly dzien. Nuta zapachowa jest bardzo charakterystyczna I duzo osob pyta mnie co to za perfumy. Polecam w 100%. Zapach dobry niezaleznie od wieku.