Givenchy Ange ou Demon Le Secret Woda Perfumowana 100ml

Rodzaj: Wody perfumowane, Pojemność: 100 ml, Nuty zapachowe: Cytryna, Herbata, Jaśmin, Paczula, Piwonia, Żurawina
Cena:
214,99 Kup teraz Program Ochrony Kupujących Program Ochrony Kupujących 178,02 Kup teraz Program Ochrony Kupujących Program Ochrony Kupujących 257,20 Kup teraz Program Ochrony Kupujących Program Ochrony Kupujących
Promocje:

Givenchy Ange ou Demon Le Secret Woda Perfumowana 100ml - Opinie

intensywność
zapach

1. Gość

Zapach kupiłem swojej narzeczonej, tak nie mogła się doczekać tego produktu. Jak w końcu dostała, brak słów żeby opisać jej zachwyt !!! Zapach rewelacyjny.

2. mm

Piękny, świeży, orzeźwiający zapach. Raczej należy do zapachów lekkich na lato, ale można się w nim zakochać i używać również zimą. Długo się utrzymuje.

3. qqryqu

To już moja druga butelka 100ml. Uwielbiam te perfumy i wiele osób z mojego otoczenia również zwróciło na nie uwagę. Nie da sie obok nich przejść obojętnie :) mnie urzekają i chyba nigdy nie przestaną :)

Zalety
    • długo się utrzymują
    • zmysłowy zapach
  4. Irina

oceniac trzeba koniecznie po sprawdzeniu zapachu na skorze. Na probce papierowej wydaje sie zbyt ostry. Na skorze robi sie delikatny.

5. Wioletta

Zapach - słodycz i cytrusy nie walczą ze sobą, zlewają się za to w symfonię i brzmią całkiem czysto. Jak na mój nos, pachną zdecydowanie wyższą półką, czego brakuje niektórym z popularnych kompozycji w tym przedziale cenowym.

6. Anonimowy

Ładny, przyjemny zapach. Delikatny, ale zarazem bardzo kobiecy. Idealny na co dzień. Polecam

Zalety
    • ładny zapach
  7. Edyta

Pomimo, że zapach nie utrzymuje się na skórze zbyt długo jest niesamowity. Kojący, a jednocześnie zmysłowy i kobiecy. Ma coś w sobie. Gdyby był trwalszy nie szukałabym żadnego innego. Polecam.

Zalety
    • piękny zapach
    Wady
    • niezbyt trwały
  8. Msk

Najpiękniejszy zapach dla mnie. Słodki, ale delikatnie. Na pewno nie jest pokroju Amor Amor Cacharel'a. Używam go na codzień, aczkolwiek bardziej nadaje się na wieczór - jest naprawdę ciężki

Zalety
    • bardzo długo się utrzymuje
  9. Kamilka S.

Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Woda perfumowana spray 100 ml to bardzo delikatne perfumy, zapach utrzymuje się długo na skórze. Sporo osób dopytuje cóż to za ładny zapach. Polecam.

Zalety
    • długotrwałość zapachu
    • wygląd buteleczki
  10. iwona

Zdecydowanie polecam ten produkt, wprawdzie trwałość zapachu oceniam na 4, jednak jest on na tyle piękny, ze postanowiłam go kupić i nie żałuję, Nie jest duszący, jest delikatny i subtelny.

Zalety
    • ładne opakowanie
    • piękny zapach
    Wady
    • trwałość średnia