Givenchy Ange ou Demon Le Secret Woda Perfumowana 100ml

Rodzaj: Wody perfumowane, Pojemność: 100 ml, Nuty zapachowe: Cytryna, Herbata, Jaśmin, Paczula, Piwonia, Żurawina
Cena:
242,05 Kup teraz Program Ochrony Kupujących Program Ochrony Kupujących 259,58 Kup teraz Program Ochrony Kupujących Program Ochrony Kupujących 222,00 Kup teraz Program Ochrony Kupujących Program Ochrony Kupujących
Promocje:

Givenchy Ange ou Demon Le Secret Woda Perfumowana 100ml - Opinie

intensywność
zapach

1. anetka_m

Wspaniale dopracowany zapach, którym naprawdę można się zachwycić, wyczuwa się zapach kwiatowo - owocowy, z zauważalną również nutą cytrusową, ale nie dominującą, posiada zmysłowy charakter, ale nie jest za ciężki, dobry moim zdaniem na lato, ale również zimą i jest trwały. Na pewno zapach, do którego będę powracać. Bardzo ładny flakon.

2. beata

Spotkałam się z opinią, że te perfumy szybko sie ulatniają. Ja mam zupełnie inne odczucia. Po kilku godzinach od użycia wciąż je czuję. Zapach jest przepiękny. Dopóki nie zaczęłam używać Givenchy uważałam, że nie ma takiego drugiego zapachu jak envy. Teraz mam dwa zapachy na pierwszym miejscu.

Zalety
    • cudowny zapach
  3. Przemek

Rewelacyjny zapach, bardzo zmysłowy, nie ciężki, bardzo trwały.
    Jedyna wada to wysoka cena w stacjonarnych perfumariach, no i wg. mnie niezbyt ładna butelka, no ale to drugie to kwestia gustu.

Zalety
    • rewelacyjny zapach
    • wysoka trwałość zapachu
    Wady
    • wysoka cena w stacjonarnych perfumeriach
  4. rudamalpa09

Moje ulubione perfumy od mniej więcej roku. Nadają się zarówno na letnie ciepłe dni jak i na zimowe wieczory. Zapach jednocześnie otulający i odświeżający - nieoczywisty. Na pewno nie słodki, co uważam za ogromny plus. Minusami są dość szybkie ulatnianie się i kompletnie nieporęczne opakowanie (szczególnie 100ml).

Zalety
    • intrygujący zapach
    • kwiatowo-owocowy
    • ładny zapach
    • nadają się zarówno na dzień i na wieczór
    • piękny zapach
    • są zarówno seksowne i delikatne
    • zapach
    Wady
    • intensywność
    • kształt
  5. aGGi

perfum używam od kilku lat i jeszcze mi się nie znudziły ;-) mają przepiękny orzeźwiający zapach i ładna buteleczkę. Niestety dość wysoką, co oznacza, że razem z nakładką na spryskiwacz nie mieszczą mi się na półeczce w łazience, ale to nie jest wada. Zapach niestety ciut ulotny, ale za to niepowtarzalny.

6. migi

Perfumy pięknie pachną, są trwałe, utrzymują się prawie cały dzień, na ciuchach znacznie dłużej i cena przystępna jak za takie perfumy. Pozdrawiam

7. Aga

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Givenchy Ange ou Demon Le Secret Woda toaletowa 100ml

Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu. Zapach jest lekki, świeży i dziewczęcy, po prostu urzekający.

Dotąd zużyłam kilka buteleczek różowego Le Secret, jednak przy tamtym zapachu miałam wrażenie, że po paru minutach zupełnie się ulatnia. Podobno jeśli nie czuje się własnych perfum, to zapach jest dobrze dopasowany. Osoby z otoczenia czasem pytały co tak ładnie pachnie, więc może faktycznie to było to :) W każdym razie żółty Le Secret da się wyczuć po kilku godzinach, choć zapach nie jest mocny ani duszący.

Zalety
    • dziewczęcość
    • świeżość
    • wygląd flakonika
    • zapach
  8. Joanna

Jeden z moich ulubionych perfum, zapach jest idealny na lato, spotkania z przyjaciółmi i na imprezy. Zapach jest dla osób lubiących świeże, orientalno-cytrynowe perfumy.

Jestem bardzo zadowolona z zakupu w sklepie pachnidełko i na pewno polecę go koleżankom jak również następne zakupy również będą w tym sklepie. Transakcja przebiegła pomyślnie kontakt bardzo dobry ekspresowo dostarczony ,nieuszkodzony ,polecam zakupy w tym sklepie

10. gosia

Uwielbiam te perfumy, ale.... TYLKO tylko w oryginalnej wersji! Te zakupione w iPerfumy okazały się być tanią podróbką. Pachną niecałe 10 minut, w tym przez pierwsze 3 minuty odczuwalny jest sam.... SPIRYTUS... Nie polecam tego sklepu, za to oryginalne perfumy tek marki, jak najbardziej