Givenchy Ange ou Demon Le Secret Woda Perfumowana 100ml

Nuty zapachowe: Cytryna, Herbata, Jaśmin, Paczula, Piwonia, Żurawina.
Cena:

Givenchy Ange ou Demon Le Secret Woda Perfumowana 100ml - Opinie

intensywność
zapach

1. beata

Spotkałam się z opinią, że te perfumy szybko sie ulatniają. Ja mam zupełnie inne odczucia. Po kilku godzinach od użycia wciąż je czuję. Zapach jest przepiękny. Dopóki nie zaczęłam używać Givenchy uważałam, że nie ma takiego drugiego zapachu jak envy. Teraz mam dwa zapachy na pierwszym miejscu.

Zalety
    • cudowny zapach
  2. aGGi

perfum używam od kilku lat i jeszcze mi się nie znudziły ;-) mają przepiękny orzeźwiający zapach i ładna buteleczkę. Niestety dość wysoką, co oznacza, że razem z nakładką na spryskiwacz nie mieszczą mi się na półeczce w łazience, ale to nie jest wada. Zapach niestety ciut ulotny, ale za to niepowtarzalny.

3. A.W.

Czytałam wcześniej wiele opinii o tych seriach. Są przeróżne. Ale gust każdy ma inny.
    I tak musi być, bo inaczej sprzedawałby się tylko jeden produkt.
    Mnie urzekł ten zapach. Będę chciała sprawdzić również pozostałe z tej serii.

Zalety
    • ciekawy
    • elegancki
    • intrygujący zapach
    • kobiecy
    • trwały
  4. gosia

Uwielbiam te perfumy, ale.... TYLKO tylko w oryginalnej wersji! Te zakupione w iPerfumy okazały się być tanią podróbką. Pachną niecałe 10 minut, w tym przez pierwsze 3 minuty odczuwalny jest sam.... SPIRYTUS... Nie polecam tego sklepu, za to oryginalne perfumy tek marki, jak najbardziej

5. Joanna

Jeden z moich ulubionych perfum, zapach jest idealny na lato, spotkania z przyjaciółmi i na imprezy. Zapach jest dla osób lubiących świeże, orientalno-cytrynowe perfumy.

Jestem bardzo zadowolona z zakupu w sklepie pachnidełko i na pewno polecę go koleżankom jak również następne zakupy również będą w tym sklepie. Transakcja przebiegła pomyślnie kontakt bardzo dobry ekspresowo dostarczony ,nieuszkodzony ,polecam zakupy w tym sklepie

8. Przemek

Rewelacyjny zapach, bardzo zmysłowy, nie ciężki, bardzo trwały.
    Jedyna wada to wysoka cena w stacjonarnych perfumariach, no i wg. mnie niezbyt ładna butelka, no ale to drugie to kwestia gustu.

Zalety
    • rewelacyjny zapach
    • wysoka trwałość zapachu
    Wady
    • wysoka cena w stacjonarnych perfumeriach
  9. qqryqu

To już moja druga butelka 100ml. Uwielbiam te perfumy i wiele osób z mojego otoczenia również zwróciło na nie uwagę. Nie da sie obok nich przejść obojętnie :) mnie urzekają i chyba nigdy nie przestaną :)

Zalety
    • długo się utrzymują
    • zmysłowy zapach
  10. Wioletta

Zapach - słodycz i cytrusy nie walczą ze sobą, zlewają się za to w symfonię i brzmią całkiem czysto. Jak na mój nos, pachną zdecydowanie wyższą półką, czego brakuje niektórym z popularnych kompozycji w tym przedziale cenowym.