Hertz DSK 130

Skuteczność: 91 dB , Min. Pasmo: 60 Hz , Moc znamionowa 60 W

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Hertz DSK 130 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

super polecam duża moc w małych rozmiarach mogła by być większa no ale i tak w porównaniu z orginałami w aucie wymiatają wykonanie też super mam nadzieje ze pomogłem wiec teraz fajne radyjko i na wakacje

Grają rewelacyjnie czego zresztą można się spodziewać po firmie Hertz :D Idealnie pasują jako głośniki na przód do BMW e36

Polecam, u mnie grają pod wzmacniaczem Rockford r300-4 i jestem z nich zadowolony. Można naprawdę głośno zagrać, dźwięk jest czysty i nie męczący. Nie wiem jak grają pod samym radiem ale pod wzmacniaczem jest super. Uważam, że idealny kompromis pomiędzy ceną a jakością. Odnośnie ostrych wysokich wszystko zależy od ustawień equalizera więc każdy może pod siebie wyregulować.

Głośniki grają świetnie. W połączeniu z radiem Kenwood KDC-4051 brzmią rewelacyjnie! Każdy kto kupi te głośniki będzie zadowolony :)

Zalety
    • jakość dźwięku
    • wygoda używania

W tym przedziale cenowym absolutna rewelacja. Śmieszą mnie opinie typu "za mała moc". Dla mniej inteligentnych osób, które kupiły te głośniki, podłączyły pod samo radio i narzekają - RADZIŁBYM WALNĄĆ PORZĄDNIE GŁOWĄ W ŚCIANĘ I PODŁĄCZYĆ JE POD PORZĄDNY WZMACNIACZ, a następnie zabrać się za pisanie jakichkolwiek opinii. Pod radiem nawet z wyższej półki nie zagrają tak jak pod wzmacniaczem.

Zalety
    • jakość dźwięku
    • moc

Spodziewałbym się odrobinkę większego basiku z tych przyjacieli lecz i tak jestem bardzo zdowolony ! Porządna marka.. Jeśli ktoś ma w planach wygłuszyć drzwi, wymienić okablowanie na nieco grubsze i dołożyć wzmacniacz to według mnie nie potrzeba żadnych subwooferów wozić żeby było naprawdę przyjemnie !!

Zalety
    • dosłownie jakość - cena..
    • jakość dźwięku
    • spełniły moje oczekiwania

Jestem szczęśliwym posiadaczem tego zestawu. Jestem w 100% zadowolony z tych głośników. Mają one co prawda niewielkie rozmiary, ale posiadają dużą moc i grają naprawdę czysto. Na początku używałem ich z odtwarzaczem Sony z niskiej półki i grały w miarę, jednak gdy zmieniłem odtwarzacz na wysoki model pionnera, to głośniki pokazały na co je stać. Jak chcesz mieć porządnie grające głośniki to bardzo polecam ten zestaw !!!

Polecam głośniki HERTZ DSK 130 , kupiłam je na prezent dla chłopaka i prezent się udał jak najbardziej , czysty dzwięk , super moc :) Polecam jak najbardziej oraz pozdrawiam allegrowiczów :)

Polecam produkt każdemu, kto chce mieć w samochodzie przyjemne brzmienie. Nie drogie, a ile frajdy z muzyki. Dźwięk jest rewelacyjny. Mam je zamontowane w przednich drzwiach, a w bagażniku skrzynię basową magnat b33. Połączenie jest rewelacyjne. Jak najbardziej polecam osobom, którzy chcą zamontować sobie w bagażniku skrzynię basową.

Polecam wszystkim , bardzo ładne brzmienie , gra o wiele lepiej od oryginalnych glosnikow fabycznych 8)))))))))))))