Hertz DSK 130

Skuteczność: 91 dB , Min. Pasmo: 60 Hz , Moc znamionowa 60 W

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Hertz DSK 130 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Grają rewelacyjnie czego zresztą można się spodziewać po firmie Hertz :D Idealnie pasują jako głośniki na przód do BMW e36

Polecam głośniki HERTZ DSK 130 , kupiłam je na prezent dla chłopaka i prezent się udał jak najbardziej , czysty dzwięk , super moc :) Polecam jak najbardziej oraz pozdrawiam allegrowiczów :)

Głośniki grają świetnie. W połączeniu z radiem Kenwood KDC-4051 brzmią rewelacyjnie! Każdy kto kupi te głośniki będzie zadowolony :)

Zalety
    • jakość dźwięku
    • wygoda używania

super polecam duża moc w małych rozmiarach mogła by być większa no ale i tak w porównaniu z orginałami w aucie wymiatają wykonanie też super mam nadzieje ze pomogłem wiec teraz fajne radyjko i na wakacje

5. Paweł

Jestem strasznie zawiedziony.Głośniki zamontowane z przodu .Radio Pionnier i charczą przy rozkręceniu na 35.
    Twitery natomiast syczą że aż drażni to uszy.Miałem przedtem twitery alpine i 13 Magnata i przy rozkreceniu na 35 nic nie pierdziało i charczało.To jest praktyczna prawda.

Wady
    • dosłownie jakość - cena..
    • moc
    • spełniły moje oczekiwania
    • wygoda używania

Głośniki zamontowane w Clio 2 2001 r. Graja pod JVC KD-LX33R oraz Audison SRX2.150 , brzmienie czyste , mocne , dynamiczne. W przypadku niektórych odtwarzaczy będą narzekania na przesyconą "górę". Do tych głosników będą pasowały radia JVC i Sony. Generalnie więcej zalet niż wad.

Polecam produkt każdemu, kto chce mieć w samochodzie przyjemne brzmienie. Nie drogie, a ile frajdy z muzyki. Dźwięk jest rewelacyjny. Mam je zamontowane w przednich drzwiach, a w bagażniku skrzynię basową magnat b33. Połączenie jest rewelacyjne. Jak najbardziej polecam osobom, którzy chcą zamontować sobie w bagażniku skrzynię basową.

Spodziewałbym się odrobinkę większego basiku z tych przyjacieli lecz i tak jestem bardzo zdowolony ! Porządna marka.. Jeśli ktoś ma w planach wygłuszyć drzwi, wymienić okablowanie na nieco grubsze i dołożyć wzmacniacz to według mnie nie potrzeba żadnych subwooferów wozić żeby było naprawdę przyjemnie !!

Zalety
    • dosłownie jakość - cena..
    • jakość dźwięku
    • spełniły moje oczekiwania

Polecam, u mnie grają pod wzmacniaczem Rockford r300-4 i jestem z nich zadowolony. Można naprawdę głośno zagrać, dźwięk jest czysty i nie męczący. Nie wiem jak grają pod samym radiem ale pod wzmacniaczem jest super. Uważam, że idealny kompromis pomiędzy ceną a jakością. Odnośnie ostrych wysokich wszystko zależy od ustawień equalizera więc każdy może pod siebie wyregulować.

Jestem szczęśliwym posiadaczem tego zestawu. Jestem w 100% zadowolony z tych głośników. Mają one co prawda niewielkie rozmiary, ale posiadają dużą moc i grają naprawdę czysto. Na początku używałem ich z odtwarzaczem Sony z niskiej półki i grały w miarę, jednak gdy zmieniłem odtwarzacz na wysoki model pionnera, to głośniki pokazały na co je stać. Jak chcesz mieć porządnie grające głośniki to bardzo polecam ten zestaw !!!