Hertz DSK 130

Skuteczność: 91 dB , Min. Pasmo: 60 Hz , Moc znamionowa 60 W

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Hertz DSK 130 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Jestem szczęśliwym posiadaczem tego zestawu. Jestem w 100% zadowolony z tych głośników. Mają one co prawda niewielkie rozmiary, ale posiadają dużą moc i grają naprawdę czysto. Na początku używałem ich z odtwarzaczem Sony z niskiej półki i grały w miarę, jednak gdy zmieniłem odtwarzacz na wysoki model pionnera, to głośniki pokazały na co je stać. Jak chcesz mieć porządnie grające głośniki to bardzo polecam ten zestaw !!!

Witam Posiadam je tydzień i są zamontowane w "DACIA DUSTER" z przodu, natomiast z tyłu mam tańsze Hertz DCX 130 dwudrożne o mniejszej mocy i niższej cenie (139zł) Razem wszystko fajnie gra, a przy otwartych drzwiach i głośności 2/3 mocy, żona w domu nie słyszy co dzieje się w "M jak Miłość" a to już wielka zaleta :) Pomiędzy przodem a tyłem jest jednak duża różnica (niebo-ziemia) Mam je zamontowane bez dodatkowego wzmacniacza, pod średniej klasy radiem i słychać przewagę ważności głośników nad radiem, więc lepsze głośniki słabsze radio lepszy efekt końcowy, niż na odwrót. Oczywiście najlepiej mieć i jedno i drugie lepsze :) Więc jak chcesz przeznaczyć takie pieniądze na głośniki to nie pożałujesz (szczególnie jak większej średnicy się nie mieszczą)

Polecam produkt każdemu, kto chce mieć w samochodzie przyjemne brzmienie. Nie drogie, a ile frajdy z muzyki. Dźwięk jest rewelacyjny. Mam je zamontowane w przednich drzwiach, a w bagażniku skrzynię basową magnat b33. Połączenie jest rewelacyjne. Jak najbardziej polecam osobom, którzy chcą zamontować sobie w bagażniku skrzynię basową.

Polecam głośniki HERTZ DSK 130 , kupiłam je na prezent dla chłopaka i prezent się udał jak najbardziej , czysty dzwięk , super moc :) Polecam jak najbardziej oraz pozdrawiam allegrowiczów :)

super polecam duża moc w małych rozmiarach mogła by być większa no ale i tak w porównaniu z orginałami w aucie wymiatają wykonanie też super mam nadzieje ze pomogłem wiec teraz fajne radyjko i na wakacje

Grają rewelacyjnie czego zresztą można się spodziewać po firmie Hertz :D Idealnie pasują jako głośniki na przód do BMW e36

Głośniki zamontowane w Clio 2 2001 r. Graja pod JVC KD-LX33R oraz Audison SRX2.150 , brzmienie czyste , mocne , dynamiczne. W przypadku niektórych odtwarzaczy będą narzekania na przesyconą "górę". Do tych głosników będą pasowały radia JVC i Sony. Generalnie więcej zalet niż wad.

Polecam, u mnie grają pod wzmacniaczem Rockford r300-4 i jestem z nich zadowolony. Można naprawdę głośno zagrać, dźwięk jest czysty i nie męczący. Nie wiem jak grają pod samym radiem ale pod wzmacniaczem jest super. Uważam, że idealny kompromis pomiędzy ceną a jakością. Odnośnie ostrych wysokich wszystko zależy od ustawień equalizera więc każdy może pod siebie wyregulować.

Głośniki grają świetnie. W połączeniu z radiem Kenwood KDC-4051 brzmią rewelacyjnie! Każdy kto kupi te głośniki będzie zadowolony :)

Zalety
    • jakość dźwięku
    • wygoda używania

Głośniki grają rewelacyjnie. Mam je zamontowane w Audi A3 1998r. Mimo swoich małych rozmiarów mają dużą moc i czysty dźwięk. Polecam każdemu!