Pełnia Księżyca - Sekretnik

59,00 z wysyłką od 74,00 zł dostępny Napisz opinię 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj
Kup teraz + 11 CeneoPunktów Korzystając z koszyka Ceneo podczas zakupu tego produktu za każde wydane 5pln na ten produkt otrzymasz od Ceneo 1 CeneoPunkt (max 200 CeneoPunktów). Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj

Inne produkty sklepu:

Zobacz więcej
Opis i dane produktu Pełnia Księżyca - Sekretnik.
Ręcznie robiony zamykany medalion z wysokiej jakości grafiką.

Medalion składa się z:
  • oprawy w kolorze srebra o średnicy 33 mm
  • powiększającego szkiełka o średnicy 20 mm
  • łańcuszka w kolorze oprawy medalionu o długości 76 cm (na życzenie skracam długość łańcuszka).

Do kompletu można dokupić inne elementy.

Czas realizacji zamówienia do 5 dni.

Każdy produkt pakowany jest w elegancki, aksamitny woreczek.
Produkt jest w dużej mierze wodoodporny, jednak nie jest wodoszczelny. Prosimy zdejmować go przed kąpielą, pływaniem i sauną.

Kolor
Materiał
Styl
Tagi
  • księżyc, pełnia księżyca, kosmos, galaxy, sekretnik, medalion, naszyjnik, kaboszon, biżuteria szklana, medalion z grafiką, szklany, prezent, egginegg
Wyślij pytanie dotyczące produktu
Zgłoś nadużycie

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 3 CeneoPunkty. Aby otrzymać CeneoPunkty najpierw zaloguj się do Ceneo. + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.
Nie masz jeszcze konta? . + 30 CeneoPunktów Za rejestrację otrzymasz 30 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

jakość
wygląd
Liczba głosów: 0 Liczba opinii: 0
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.