MĘSKA CZARNA BRANSOLETKA ONYKS MATOWY KRZYŻ SREBRO 925 GRAWER KRYSZTAŁY SWAROVSKI® ELEMENTS

69,30 z wysyłką od 79,30 zł dostępny do 3 dni Napisz opinię 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj
Kup teraz + 13 CeneoPunktów Korzystając z koszyka Ceneo podczas zakupu tego produktu za każde wydane 5pln na ten produkt otrzymasz od Ceneo 1 CeneoPunkt (max 200 CeneoPunktów). Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj

Inne produkty sklepu:

Zobacz więcej
Opis i dane produktu MĘSKA CZARNA BRANSOLETKA ONYKS MATOWY KRZYŻ SREBRO 925 GRAWER KRYSZTAŁY SWAROVSKI® ELEMENTS.
Męska bransoletka wykonana z matowego onyksu i kryształów Round SWAROVSKI® ELEMENTS w kolorze czarnym Jet. Zdobiona krzyżem i logowaną zawieszką, wykonanymi ze srebra 925. Na zawieszkach można grawerować.
Długość 20 cm.
Onyks 8 mm.
Kryształ Round 8 mm.
Krzyż 27 x 15 mm.
Zawieszka z logo 10 mm.

Zapakowana w efektowne pudełeczko z logo marki.

Istnieje możliwość zamówienia bransoletki innej długości, z innych kamieni, z zapięciem, z wykończeniem ze srebra 925 pokrytego złotem itp.
Kolor
Wykonanie
  • Handmade
Wyślij pytanie dotyczące produktu
Zgłoś nadużycie

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 3 CeneoPunkty. Aby otrzymać CeneoPunkty najpierw zaloguj się do Ceneo. + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.
Nie masz jeszcze konta? . + 30 CeneoPunktów Za rejestrację otrzymasz 30 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

jakość
wygląd
Liczba głosów: 0 Liczba opinii: 0
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.