KLIPSY SREBRO 925 DUŻE KRYSZTAŁY MIGDAL SWAROVSKI® ELEMENTS

90,30 z wysyłką od 100,30 zł dostępny do 3 dni Napisz opinię 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj
Kup teraz + 18 CeneoPunktów Korzystając z koszyka Ceneo podczas zakupu tego produktu za każde wydane 5pln na ten produkt otrzymasz od Ceneo 1 CeneoPunkt (max 200 CeneoPunktów). Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj

Inne produkty sklepu:

Zobacz więcej
Opis i dane produktu KLIPSY SREBRO 925 DUŻE KRYSZTAŁY MIGDAL SWAROVSKI® ELEMENTS.
Klipsy wykonane z kryształów Migdal SWAROVSKI® ELEMENTS w kolorze kryształowym mieniącym Crystal Blue AB i bigli klipsów ze srebra 925. Zdobione srebrną ozdobą wysadzaną kryształami SWAROVSKI® ELEMENTS w kolorze Crystal. Ozdobny element wykonany został przez firmę Swarovski z najwyższej jakości metalu antyalergicznego.
Długość klipsów ok. 4,5 cm.
Kryształ Migdal 28 mm.
Kryształy w ozdobie 2 i 4 mm.

Istnieje możliwość zamówienia klipsów w innych kolorach, ze srebra 925 platerowanego 24 karatowym złotem oraz wisiorków, naszyjników i innych elementów biżuterii do kompletu itp.
Próba
Styl
Wykonanie
  • Handmade
Wyślij pytanie dotyczące produktu
Zgłoś nadużycie

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 3 CeneoPunkty. Aby otrzymać CeneoPunkty najpierw zaloguj się do Ceneo. + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.
Nie masz jeszcze konta? . + 30 CeneoPunktów Za rejestrację otrzymasz 30 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

jakość
wygląd
Liczba głosów: 0 Liczba opinii: 0
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.