DŁUGIE SZMARAGDOWE KOLCZYKI SZTYFTY SREBRO 925 SZMARAGD MIGDAL EMERALD SWAROVSKI® ELEMENTS

83,30 z wysyłką od 93,30 zł dostępny do 3 dni Napisz opinię 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj
Kup teraz + 16 CeneoPunktów Korzystając z koszyka Ceneo podczas zakupu tego produktu za każde wydane 5pln na ten produkt otrzymasz od Ceneo 1 CeneoPunkt (max 200 CeneoPunktów). Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj

Inne produkty sklepu:

Zobacz więcej
Opis i dane produktu DŁUGIE SZMARAGDOWE KOLCZYKI SZTYFTY SREBRO 925 SZMARAGD MIGDAL EMERALD SWAROVSKI® ELEMENTS.
Długie kolczyki wykonane ze srebra 925, przekładek wysadzanych kryształami SWAROVSKI® ELEMENTS w kolorze Crystal, kryształów Bicone SWAROVSKI® ELEMENTS w kolorze Crystal i Migdal SWAROVSKI® ELEMENTS w kolorze szmaragdowym Emeralde. Sztyfty, zapinane na baranki. Posiadają zapięcia ze srebra 925(niewidoczne na zdjęciu).
Długość kolczyków 6,4 cm.
Migdal 28 mm.
Bicone 6 mm.
Kryształ w przekładce 3 mm.

Kolczyki zapakowane w pudełeczko z logo marki.

Istnieje możliwość zamówienia kolczyków w innym kolorze, w formie klipsów itp.
Kolor
Próba
Wykonanie
  • Handmade
Wyślij pytanie dotyczące produktu
Zgłoś nadużycie

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 3 CeneoPunkty. Aby otrzymać CeneoPunkty najpierw zaloguj się do Ceneo. + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.
Nie masz jeszcze konta? . + 30 CeneoPunktów Za rejestrację otrzymasz 30 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

jakość
wygląd
Liczba głosów: 0 Liczba opinii: 0
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.