Momme Mleczko Pielęgnacyjne 150Ml (10010301)

4,3
Kupon

wydajność

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Momme Mleczko Pielęgnacyjne 150Ml (10010301) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Iww

Skusiłam się na to mleczko sugerując się bogatym i naturalnym składem. Cena nie jest niska dlatego warto przeszukać internetowe apteki gdzie można trafić to mleczko taniej.
    Jedyny minus dla mnie za co odejmuję 0,5 punktu to bardzo rzadka konsystencja - mleczko przez to źle się dozuje. Za to duży plus za łatwość rozprowadzania - nie trzeba jakoś specjalnie mocno i długo wcierać aby rozsmarować. Nie zostawia tłustej nieprzyjemniej powłoki.

2. beti

Mleczko szybko się wchłania, nie zostawia filmu na skórze. Jest dość wydajne i ma bardzo dobry skład. Niestety cena mleczka i jego zapach nie zachwyca.

3. Lili136e748484

Super balsam o super składzie. Dobrze się rozsmarowuje po ciele, a także dobrze nawilża. Widać już po pierwszym użyciu. Polecam

Zalety
  4. Renata

Wszystko ok,oprócz zapachu.

5. Agnieszka

Odejmuję jedną gwiazdkę za zapach