Telewizor Thomson 40Fa3203

Telewizor Thomson Przekątna: 40 cali, Rozdzielczość: Full HD, Matryca: LED, Odświeżanie: 100 Hz, Nie posiada, Tuner: DVB-C, DVB-T, Rodzaj ekranu: Prosty, Dostępne łącza bezprzewodowe: Brak
4,3 5 0 3 opinie / 1 pytanie
4,3

Zobacz inne produkty z kategorii Telewizory

jakość obrazu

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Thomson 40Fa3203 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. bronski

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Thomson 55FA3203

Telewizor nowy wyglądał idealnie.Kłopoty zaczęły się gdy pojawiły się linie na obrazie telewizora.Może byłoby dobrze gdyby firama zadbała o klienta i w ramach reklamacji by to mogła naprawić.Ale gdzie tam .Firma wszystko robi aby odbić piłeczkę od siebie do klienta.Prosi o rzeczy tak dziwne że mnie to samego dziwi.Nie można porozmawiać przez telefon.Wszystko załatwia się-mailem.I zawsze jest jakiś problem.Albo zdjęcie nie wyrażne ,albo faktura obrucona do góry nogami.Dlatego unikajcie kupowania produktów z firmy thomson

2. Darek

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Thomson 48FA3203

Duży telewizor w atrakcyjnej cenie. Dla osób nie potrzebujących zbędnych bajerów.

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Thomson 55FA3203

Za tą cenę telewizor bardzo dobrze się spisuje [...] polecam.

Zalety
    • jakość dźwięku