Talerz Duży Folk

Opis i dane produktu Talerz Duży Folk.
Oto Talerz Duży z białej porcelany z kolekcji Folk. Ozdobiony jest niebiesko-granatowym wzorem, nawiązującym do haftu kaszubskiego. Wzór rozmieszczony jest na całym talerzu, ale artystka górną część jest jedynie musnęła małymi kwiatuszkami, nadając całości lekkości i wyrafinowania.

Kolekcja Folk Zulany inspirowana jest estetyką wzoru kaszubskiego, jednego z najpiękniejszych motywów w polskim wzornictwie. Utrzymana
w niebiesko-granatowej kolorystyce jest jak piękny haft na białej porcelanie. Talerz ma średnicę 27 cm.

Zaproś do swojego stołu „haftowaną” kolekcję Folk Zulany!

Całą Kolekcję Folk tworzą przepiękne
i oryginalne talerze porcelanowe oraz kubek. Zestawione ze sobą mogą służyć jako serwis obiadowy, zestaw śniadaniowy czy deserowy.

Nowoczesna porcelana marki Zulana jest idealnym pomysłem na prezent.

Porcelana stołowa marki Zulana może być używana w kuchni mikrofalowej. Można ją myć mechanicznie w zmywarce. Dzięki specjalnej produkcji, m.in. wypałowi w 1200 st. Celsjusza, produkty Zulana nie wchodzą w reakcje z kwasami i zasadami, czyli produktami żywnościowymi.
Kolor
Materiał
Styl
Tagi
  • porcelana, Kaszuby, talerz, zestaw, zastawa, talerz porcelanowy, prezent, prezent na ślub
Zgłoś nadużycie

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 3 CeneoPunkty. Aby otrzymać CeneoPunkty najpierw zaloguj się do Ceneo. + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.
Nie masz jeszcze konta? . + 30 CeneoPunktów Za rejestrację otrzymasz 30 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

jakość
wygląd
Liczba głosów: 0 Liczba opinii: 0
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.