Odkrywaj i ucz się. Miasto. Książka z okienkami do zabawy i nauki

Opracowanie zbiorowe, rok wydania 15/08/26, oprawa miękka, wydawnictwo: Wydawnictwo Wilga
5,0 5 0 4 opinie / Zadaj pytanie
5,0

Zobacz inne produkty z kategorii Literatura dla dzieci i młodzieży

akcja

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Odkrywaj i ucz się. Miasto. Książka z okienkami do zabawy i nauki i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Magda

Mój synek zakochał się w tej książeczce. Ma dopiero 2 lata, codziennie rano o 6.30 :) męczy mnie żebym z nim otwierała okienka. Polecam

bardzo ciekawa pozycja dla dzieci 3-5 latków, można czytać na wiele sposobów, super jakoś , polecam!

3. Magda

Bardzo dobrze wykonana pozycja interesująca polecam

4. ala

Interesująca książeczka dla ok. 2-3 letnich dzieci (chociaż na okładce jest adnotacja >3lat pewnie,ze względu na możliwość oderwania tekturowych okienek).
    Ładne, sympatyczne ilustracje w sam raz dla dzieci.
    Ciekawa tematyka - można dziecku dużo opowiadać o przedstawionych scenkach. No i największy atut książeczki - odchylane okienka:). Maluch dłuższą chwilę potrafi się zająć sprawdzając co jest pod spodem. Ponadto na każdej stronie na dole jest rysunkowy spis rzeczy które trzeba znaleźć - też fajna zabawa.
    W tej serii jest jeszcze książeczka "Dzikie zwierzęta", też dosyć fajna, ale chyba wydawca się spieszył, bo jest troszkę błędów w tłumaczeniu.

Zalety
    • jakość wydania