Giorgio Armani Si Woda Perfumowana 100ml

Rodzaj: Wody perfumowane, Pojemność: 100 ml, Nuty zapachowe: Frezja, Paczula, Porzeczka, Róża, Wanilia

intensywność

Chcę napisać opinię + 9 CeneoPunktów Za wystawienie opinii otrzymasz 9 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

1. Mika

Giorgio Armani to znana firma i idealnie trafia w gusty mój i żony, zatem jesteśmy zadowoleni. Piękny zapach i aksamitna skóra to efekty.

2. Jan_usz

Bardzo osobista woda. Trudno jest się oderwać od ciała Ukochanej Kobiety. Polecam miłośnikom zapachów. ;-) Opakowanie też robi wrażenie.

3. Oliwia

Dobre na zimę. Co do trwałości: dobra, ale nie najlepsza. Sama nie mogę używać codziennie, co nie zmienia faktu, że bardzo je lubię.

4. e

Zapach piękny, intensywny. Spodoba się aktywnej i zdecydowanej kobiecie, która ma już wyrobiony gust i zdecydowanie wie czego chce.

5. Dariusz

Piękny, delikatny i długotrwały zapach. Nie dusi, nie przytłacza. Przebijająca po pewnym czasie nutka frezji, którą uwielbia żona.

Zapach intrygujący, elegancki, mocny - ale nie nachalny. Bardzo trwały, utrzymuje się cały dzień na skórze a na ubraniach zostaje o wiele dłużej. Polecam wszystkim w 100%, ja jestem bardzo zadowolona!

Zalety
    • elegancja
    • fajne opakowanie
    • pięknie pachnie
  7. gosc

perfumy zgodne z opisem, super prezent dla kobiety, nie tuzinkowy zapach który swoim zapachem zwraca szczególną uwagę. POLECAM

8. Marek

Zapach prawdziwej kobiety,moja żona używa już trzeci flakon mimo,że w jej szafce są inne perfumy najczęściej sięga po Si

Świetny wybór! Zapach jest bardzo trwały, wyczuwalny jest nawet na drugi dzień, mimo, niewielkiej aplikacji na ubrania. Cena niestety według mnie jest trochę wygórowana, ale czego się nie robi dla tak fajnego zapachu :)

10. Krzysztof

Bardzo piękny zapach,wcześniej kupiłem żonie i tak bardzo spodobał się córce,że teraz musiałem kupić dla niej.Polecam .