Giorgio Armani Si Woda Perfumowana 100ml

Rodzaj: Wody perfumowane, Pojemność: 100 ml, Nuty zapachowe: Frezja, Paczula, Porzeczka, Róża, Wanilia

intensywność

Chcę napisać opinię + 9 CeneoPunktów Za wystawienie opinii otrzymasz 9 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

1. petryk74

Woda perfumowana słodka, nie dusząca. Zapach intrygujący, zmysłowy, wyczuwalna nutka porzeczki pobudza zmysły i dodaje dodaje jej świeżości. Zapach godny polecenia

2. weronika

Piękny intensywny zapach nie dla wszystkich ponieważ może być za mocny. Nuty zapachowe pięknie się zmieniają w ciągu dnia. Polecam

Zalety
    • długo się utrzymuje
    • piękny zapach
    Wady
  3. Pszczoła

Zapach piękny.Świeży,elegancki.Z pewność nie odrzuci osób w najbliższym otoczeniu ,ponieważ szybko staje się zapachem bliskoskórnym.Jak dla mnie ciut zbyt szybko.A może poprostu na mnie jakoś słabo "leży".Niemniej polecam.

Zalety
    • pięknie pachnie
    • piękny
    • otulający
    • delikatny
    Wady
    • szybko staje się słabo wyczuwalny
  4. Ania

Piękny zapach, dla eleganckiej kobiety. Długo utrzymuje się na skórze. Oryginał. Cena, jakiej nie spotkałam w żadnej drogerii.

Zalety
    • duże opakowanie w dobrej cenie
    • piękny kobiecy zapach

Zapach jest poprostu idealny, szalenie kobiecy i zmysłowy. Jedynymi minusa, które stają się uciążliwe jest cena perfumy jak również trwałość zapachu.

6. Mag2307

Zapach eleganckiej, pewnej siebie kobiety. Na co dzień preferuje delikatne zapachy. Giorgio Armani Si od teraz zostają moim nr 1 na wieczorne wyjścia.

7. Adam

Zapach wybrany dla żony, bardzo jej się podoba. Myślę, że warto nieco dopłacić i wybrać perfumy zamiast wody perfumowanej, która jest bardziej ulotna.

8. Paulina

Niestety perfumy nie utrzymują się na skórze,a na ubraniach delikatnie. W perfumeriach stacjonarnych zapach wydawał się być intensywniejszy..

9. daisy

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Giorgio Armani Si Woda Perfumowana 30ml

Produkt bardzo trwały i intensywny jak na wodę toaletową, zapach bardzo ładny, ale wszystko zależy od gustu, trzeba czasem podejść do niego 3 razy i ponosić dłużej, bo pierwsza reakcja jest nieciekawa, otoczenie czuje długo zapach, uważać przy dozowaniu 2 psiuknięcia 3 starczą na intensywność zapachu, a czuć go na nadgarstkach następnego dnia, lub po kąpieli. Bardziej dla pasjonatek per fumów mocnych o delikatnej bazie drzewnej z kwiatami z mocnym przebiciem czarnej porzeczki i wanilii. Po paru godzinach z porzeczki perfum zmienia się do zapachu wanilii a potem róży i innych delikatnych składników. Produkt dla kobiet dojrzałych niż dla młodych lubiące lekkie, nie jest to owocowy lekki słodziak, może i jest słodki ale bardziej zmysłowy wieczorowy o bazie lekko drzewnej intesywnej w zapachu. Nie każdemu przypadnie do gustu. Radze przetestować w drogerii .

Zalety
    • długotrwały intensywny zapach
    • elegancja
    • fajne opakowanie
    • mocny a jednak subtelny;-)
    • piekny zapach
    • bardzo kobiecy
    • pięknie pachnie
    • produkt oryginalny dobrej jakości
    • trawałe
    • zapach długo się utrzymuje
  10. Ela

bardzo ładny zapach , jednak brak mu tego ogona, który ciągnie się za mną , Angel jednak zdecydowanie trwalszy i ma to coś w sobie.