Giorgio Armani Si Woda Perfumowana 100ml

Rodzaj: Wody perfumowane, Pojemność: 100 ml, Nuty zapachowe: Frezja, Paczula, Porzeczka, Róża, Wanilia

intensywność

Chcę napisać opinię + 9 CeneoPunktów Za wystawienie opinii otrzymasz 9 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

1. otis

Giorgio Armani Si Woda perfumowana spray 100 ml bardzo ładny zapach w konkurencyjnej cenie, chyba najlepsza jaką znalazłem w sieci. Sklepy stacjonarne niech się schowają. Zapach zarówno do biura jak i na imprezy. Polecam!

2. PAM

Towar zakupiony przez sklep iperfumy. Perfumy oryginalne, piękny trwały zapach. Jedyny mankament- to wycięte w kartoniku kody kreskowe oraz wnętrze opakowania. Nie wiem co sprzedający chciał przez to osiągnąć ale nasuwał to już moje podejrzenia do jakości produktu

Zalety
    • elegancja
    • fajne opakowanie
    • pięknie pachnie
  3. Magda

Woda perfumowana Si jest zapachem szyprowym, a Polki za szyprami nie przepadają. Nie jest więc to zapach "dla każdej" z nas .Nie polecam kupna w ciemno, bo cena jest perfum jest dosyć wysoka.Jeśli natomiast lubisz otulające zapachy szyprowe -ten będzie jak znalazł na nadchodzące zimowe dni.

4. Dzidek Krępak

Bardzo ładny zapach, jednak z uwagi na fakt i jest mało trwały nie jestem pewien czy produkt jest oryginalny. Ponadto czytałem, że nadruk z numerami na spodzie butelki ma być wykonany farbą - a na zakupionym była naklejka. Nie jestem specjalistą w tej branży, dlatego możliwe, że się mylę...

5. mati

Oryginalne perfumy. Nic wiecej nie napisze bo zamawialem je dla kolezanki. Ogólnie uzywa ich kilka lat i jest bardzo zadowolona. Z tych z e-glamour również, są trwałe i na pewno oryginalne.

6. Piotr

Z wielu próbowanych zapachów kobiecych perfum dla żony ten zapach - Armani Si górował nad innymi, które sprawdzałem. Oczarował mnie. łatwo było go rozpoznać posród kilku innych próbek.

7. Sylwia

To moje kolejne opakowanie perfumow Si. Uwielbiam wiekszosc zapachow Armaniego, ale ten to moj faworyt obok Manii. Na jesien i zime idealny - slodki i cieply ale nie mdlacy.

Wady
    • intensywność
    • zapach

Jestem bardzo zadowolona z zakupu w sklepie pachnidełko i na pewno polecę go koleżankom jak również następne zakupy również będą w tym sklepie. Transakcja przebiegła pomyślnie kontakt bardzo dobry ekspresowo dostarczony ,nieuszkodzony ,polecam zakupy w tym sklepie

9. Dorota

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Giorgio Armani Si Woda Perfumowana 30ml

Wielokrotnie sprawdzałam te perfumy w różnych drogeriach i perfumeriach, zanim zdecydowałam się na zakup. Niestety, te zakupione w e-glamour pachną zupełnie inaczej - są bardzo słodkie, bez tego charakterystycznego dla "Si" pazura, nadającego świeżości. Co więcej, utrzymały się na moich nadgarstkach... jedynie godzinę! Nie wiem, czy to te w innych perfumeriach były oryginalne, czy te zakupione w e-glamour... Trudno mi więc ocenić sam zapach, bo który powinien być oceniany - ten z innych perfumerii, czy ten oferowany przez e-glamour? Jeśli ten drugi, to... tylko dla osób lubiących ciężkie i duszące zapachy.

10. a

Bardzo słabo... taka ocena,ale dla sklepu i tak. Kupiłam za 317 zł na pachnidełko.pl 100 ml i niestety podróba... Teraz bardzo żałuję, bo w Duglasie jest 20%, więc wolalabym dopłacić 100 zł więcej i mieć pewność, że mam oryginalne.... Pozdrawam.

Zalety
    • pięknie pachnie