Talerz porcelanowy Folk

Opis i dane produktu Talerz porcelanowy Folk.
Zulana przedstawia Talerz Folk z białej porcelany. Ozdobiony jest niebiesko-granatowym wzorem, nawiązującym do haftu kaszubskiego. Piękny deseń ozdabia dolną część talerza.

Kolekcja Folk Zulany inspirowana jest estetyką wzoru kaszubskiego, jednego z najpiękniejszych motywów w polskim wzornictwie. Utrzymana w niebiesko-granatowej kolorystyce jest jak piękny haft na białej porcelanie.

Całą Kolekcję Folk tworzą przepiękne i oryginalne talerze porcelanowe oraz kubek. Zestawione ze sobą mogą służyć jako serwis obiadowy, zestaw śniadaniowy czy deserowy.

Zulana to idealny pomysł na prezent.

Porcelana stołowa marki Zulana może być używana w kuchni mikrofalowej. Można ją myć mechanicznie w zmywarce.
Kolor
Materiał
Styl
Tagi
  • prezent, porcelana, zastawa, talerz, talerz porcelanowy, Kaszuby
Zgłoś nadużycie

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 3 CeneoPunkty. Aby otrzymać CeneoPunkty najpierw zaloguj się do Ceneo. + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.
Nie masz jeszcze konta? . + 30 CeneoPunktów Za rejestrację otrzymasz 30 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

jakość
wygląd
Liczba głosów: 0 Liczba opinii: 0
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.