Skip Hop Kubek Niewysypek Zoo Pszczoła

Okazje? Obecne w Komputronik!

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Skip Hop Kubek Niewysypek Zoo Pszczoła i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Patrycja

Produkt zgodny z opisem . Super kolorystyka przyciaga uwage dziecka . Przydatny bardzo na spacerze jak i w podruzy . Dziecko doskonale radzi sobie z wyciaganiem smakołyków a dzieki klapce zabezieczamy jedzenie przed wypadaniem .

2. Tofil

Super.Nic sie nie wsypuje. Lepkie rączki dobrze sobie radzą.

3. Monik

Produkt wysokiej jakości ,posiadamy zestaw razem z talerzykiem i miseczką. Niewysypek ma dość mały otwór i mój mały niespełna dwulatek nie może włożyc do niej rączki i wyciągnąć smakołyków.Zaznaczam ,że jest szczupły rączka drobna.Więc wzjął się na sposób przechyla potrząsa i wszystko wysypuje.Jak dla mnie produkt nie sprawdził się niestety.

4. Basia

Ładne, solidne, kolorowe pudełko polecam.

5. Monika

Dziecko zachwycone.

6. Joanna

Większe i twarde przekąski np. płatki jak najbardziej nadają się do kubka, ale okruszki powstają z kruchych przekąsek i wysypują się.
    Ogólnie zakup produktu uważam za udany i przydatny.

7. monika

produkt godny polecenia nic niewysypane

8. Dorota

Fajny produkt, syn się z nim nie rozstaje na spacerze, a czasem i w domu, bardzo cieszy się jak może "wygrzebywać" z środka smakołyki:)

Zalety
    • wytrzymałość