Zestaw 3szt doniczki betonowe, osłonki z betonu, rozm. S, białe wzory

89,00 z wysyłką od 104,00 zł dostępny Napisz opinię 9 CeneoPunktów Za wystawienie opinii otrzymasz 9 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj
Idź do sklepu Kup teraz + 17 CeneoPunktów Korzystając z koszyka Ceneo podczas zakupu tego produktu za każde wydane 5pln na ten produkt otrzymasz od Ceneo 1 CeneoPunkt (max 200 CeneoPunktów). Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj

Inne produkty sklepu:

Zobacz więcej
Opis i dane produktu Zestaw 3szt doniczki betonowe, osłonki z betonu, rozm. S, białe wzory.
Nasza miłość do betonu, to miłość od pierwszego wejrzenia. Wszystko zaczęło się od pewnej ściany… Trwa do dziś. Ciągle rośnie.

GrowRaw to prosty, surowy, minimalistyczny design. Unikatowe betonowe przedmioty, tworzone i malowane ręcznie. Pasują do nowoczesnych wnętrz w stylu industrialnym i skandynawskim. Przypadną do gustu miłośnikom minimalistycznych, surowych i prostych form. Ze względu na charakter betonu, jego porowatość i barwę nie znajdziesz dwóch takich samych.

Betonowe doniczki w połączeniu z sukulentami tworzą idealną parę. To rośliny dzielnie znoszące brak wody. Wybaczają zapominalstwo i długie wyjazdy Właścicieli. Są piękne i silne. Doniczka z sukulentem - to pomysł na ciekawy, oryginalny prezent. Zaangażuje obdarowanego i będzie cieszyć jego oko przez długi czas. Wspomni darczyńcę przy każdym podlewaniu :)

Ta oferta dotyczy zestawu 3 małych doniczek w rozm. S, wykonanych i malowanych własnoręcznie. Kolor wzorów: biały mat. Pasy i wzory geometryczne.


Główne cechy:
  • oryginalność - nie znajdziesz takiej doniczki w markecie. Każda jest inna i wyjątkowa. Nie istnieją dwie takie same.
  • rękodzieło - tworzona i malowana z pasją, z dbałością o każdy detal, aby spełnić oczekiwania przyszłego Właściciela
  • z betonu - materiału trwałego, który jest wiecznie młody i modny,
  • porowatość - dodaje uroku, struktury. Zaciekawia, przykuwa wzrok.
  • waga - beton swoje waży, to jednak jego zaleta a nie wada, potwierdza charakter i wartość
  • brak otworu drenażowego - przez co są idealne dla sukulentów, ale nie tylko


Wymiary doniczki w rozm. S:
Wysokość: 7- 8cm
Średnica: +/- 9,5cm
Średnica otworu: +/- 6,5cm
Głębokość otworu: 6cm-7cm
Waga: 1szt +/- 0,6kg

Indywidualne zamówienia:
Możliwość zamówienia doniczek bez malowania (surowy beton), lub pomalowanych innym kolorem, w inne wzory. Postaramy się zrealizować każdy pomysł i projekt.
Zapraszam do kontaktu :)
Kolor
Materiał
Styl
Tagi
  • beton doniczka osłonka z betonu grow raw minimal design industrialny skandynawski growraw
Wyślij pytanie dotyczące produktu
Zgłoś nadużycie

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 9 CeneoPunktów. Aby otrzymać CeneoPunktów najpierw zaloguj się do Ceneo. + 9 CeneoPunktów Za wystawienie opinii otrzymasz 9 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.
Nie masz jeszcze konta? . + 30 CeneoPunktów Za rejestrację otrzymasz 30 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

jakość
wygląd
Liczba głosów: 0 Liczba opinii: 0
Więcej

Chcę napisać opinię + 9 CeneoPunktów Za wystawienie opinii otrzymasz 9 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.