BRELOK DO KLUCZY BRĄZOWA CZASZKA KRYSZTAŁOWA CZACHA SKULL SWAROVSKI® ELEMENTS

83,30 z wysyłką od 93,30 zł dostępny Napisz opinię 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj
Kup teraz + 16 CeneoPunktów Korzystając z koszyka Ceneo podczas zakupu tego produktu za każde wydane 5pln na ten produkt otrzymasz od Ceneo 1 CeneoPunkt (max 200 CeneoPunktów). Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj

Inne produkty sklepu:

Zobacz więcej
Opis i dane produktu BRELOK DO KLUCZY BRĄZOWA CZASZKA KRYSZTAŁOWA CZACHA SKULL SWAROVSKI® ELEMENTS.
Brelok wykonany z kryształowej czaszki Skull SWAROVSKI® ELEMENTS w kolorze Crystal Metallic Light Gold 2X, srebrnego metalu antyalergicznego wysokiej jakości i zawieszki z logo marki. Zawieszka wykonana ze srebra 925. Na zawieszce można grawerować.

Czaszka pochodzi z najnowszej kolekcji kryształów Spring/Summer 2015 firmy Swarovski.

Długość 8 cm.

Czaszka 13 mm.

Zawieszka z logo 10 mm.

Zapakowany w eleganckie pudełeczko z logo marki.

Istnieje możliwość zamówienia breloka innej długości, z innym kolorem czaszki, z czaszką 19 mm, z innym modelem zawieszki itp.
Kolor
Materiał
Styl
Wyślij pytanie dotyczące produktu
Zgłoś nadużycie

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 3 CeneoPunkty. Aby otrzymać CeneoPunkty najpierw zaloguj się do Ceneo. + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.
Nie masz jeszcze konta? . + 30 CeneoPunktów Za rejestrację otrzymasz 30 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

jakość
wygląd
Liczba głosów: 0 Liczba opinii: 0
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.