Marshall Acton czarny

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Marshall Acton czarny i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Błażej

Działał świetnie do momentu. Po 2 tygodniach używania, przestał reagować. Nie działają kontrolki, diody, ani żaden dźwięk z niego nie wychodzi. Zwracam i zobaczymy co z tego wyjdzie....

Zalety
    • design
    • jakość dźwięku
    • moc
    Wady
    • brak usb

Głośnik działał bez zarzutu pierwszą godzinę, po czym zaczął się wyłączać (prawdopodbnie pojedynczy uszkodzony produkt). Sprzęt odesłałem, czekam na nowy.

Zalety
    • jakość dźwięku
    • moc
  3. Karolajn

Świetny design i porażająco dobra jakość muzyki. Po podłączeniu głośnika każdy jest naprawdę zaskoczony dźwiękiem, który wydobywa się z tak małej skrzynki. Polecam w 100%

Zalety
    • design
    • dodatkowe wejście mini jack
    • jakość dźwięku
    • moc
    • wygoda używania
    Wady
    • brak usb
  4. Łukasz

Dźwięk rewelacja, moc również. POLECAM

Zalety
    • jakość dźwięku
  5. Rafał

Głośnik wygląda genialnie i gra tak samo dobrze jak wygląda. Dobry zakres wysokich, średnich i niskich tonów, dźwięk przestrzenny na dobrym poziomie. Słucha się z przyjemnością dla ucha i oka. Mam go od 3 lat i kupiłem właśnie drugi na prezent :). polecam.

Zalety
    • jakość dźwięku
  6. EwaJJ

Dostałam ten głośnik w prezencie. Rewelacja pod każdym względem. Parowanie z telefonem czy telewizorem wygodnie i sprawnie. Możliwość podłączenia pod każde urządzenie bez bluetooth. Czyli głośnik do wszystkiego. A co potrafi w zakresie dźwięku to moja bajka. Uwielbiam dobre kino i dobrą muzę. Ten głośnik pozwala mi się cieszyć w domowym zaciszu jakością o której zawsze marzyłam. Polecam i dziękuję. EwaJJ

7. Staś

Nie wiem jakim cudem jest taki tani. Kosztuje zaledwie 500zł, a dorównuje i czasami nawet przewyższa głośniki za 1000-1200zł. Na początku obawiałem się przeciętnego brzmienia i standardowej jakości wykonania, jednak po rozpakowaniu byłem strasznie pozytywnie zaskoczony. Jeśli miałbym wybierać pomiędzy chargem 3, xtremem 2 oraz każdym głośnikiem bluetooth sony i wlasnie marshallem acton to wybrał bym actona bez chwili zastanowienia. Serdecznie polecam.

Zalety
    • brak usb
    • design
    • dodatkowe wejście mini jack
    • krystalicznie czysty dźwięk
    • mega basy
    • moc
    • piękny wokal
    Wady
    • brak akumulatora
    • brak odporności na zachlapania/pył

Dźwięk z tego oldschoolowego pudełeczka jest wyraźny i czysty. Wygląd porostu cieszy oczy. Co do mocy tego głośnika to nie ma się też do niczego przyczepić no chyba, że ktoś potrzebuje głośników przy których szyby drżą wtedy Marshalle Acton jednak nie spełnią wymagań bo ich moc raczej eskaluje w granicy wytrzymałości :)

Zalety
    • jakość dźwięku
    • moc
  9. Dawid

Zakupiłem ten głośnik do średniej wielkości pokoju, głównie dla dziecka. Dlaczego? Ano dlatego, że nie chciałem codziennie patrzeć na plastikowego, chińskiego bumboxa, który dodatkowo drażni uszy swoim skrzekliwym brzmieniem. W salonie mam głośnik Marshall Woburn, więc niejako do kompletu dokupiłem coś niewielkich rozmiarów. Marshall Acton to na tyle mały głośnik, że zawsze w razie potrzeby będzie można go zabrać na grilla, czy wakacje. Jest dość głośny jak na swój rozmiar, nie brakuje basu, ani wysokich tonów, jest dość dobrze zbalansowany (charakterystyka), choć wyraźnie nastawiony na rockowe, ciepłe brzmienia. Bez problemu łączy się przez bluetooth ze wszystkimi urządzeniami jakie mam w domu, tak samo z laptopem pod kontrolą Linuksa. Przez kabel to wiadomo, wszystko działa jak należy... Polecam bardzo, za ~500zł warto.

Zalety
    • jakość dźwięku
  10. Daro

Jak na glośnik sa 500zl jest bardzo dobrze. Jakkość dzwieku, wykonania, naprawde super. JBL może sie schować (nawet Xtrame, ktory kosztuje praiwe 2x wiecej). Porowynywalem brzmienie jeszcze do Marhalla stanmora (80W) - gra troche lepiej, w koncu 2x wiecej mocy, ale nie ma az takiej roznicy krora bylaby warta 1000zl. Na plus jeszcze szybkosc łaczenia z telefonem.

Zalety
    • moc
    • szybkość łaczenia