LuLi kocyk dwustronny BAWEŁNA sówki 100% 80x100

70,00 z wysyłką od 84,00 zł dostępny Napisz opinię 9 CeneoPunktów Za wystawienie opinii otrzymasz 9 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj
Idź do sklepu Kup teraz + 14 CeneoPunktów Korzystając z koszyka Ceneo podczas zakupu tego produktu za każde wydane 5pln na ten produkt otrzymasz od Ceneo 1 CeneoPunkt (max 200 CeneoPunktów). Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj

Inne produkty sklepu:

Zobacz więcej
Opis i dane produktu LuLi kocyk dwustronny BAWEŁNA sówki 100% 80x100.
Letni kocyk ze 100% bawełny, dwustronny z metkami dla najmłodszych do gryzienia - zapakowany w karton! Wymiary 80x100cm
Jedna strona -tkanina w gęsty wzór na białym tle, rozmiar sówek około wys 4,5 cm x szer 5 cm, niektore sowy maja otwarte, niektóre zamkniete oczy, rozrzucone po tle w różnych kierunkach, pomiędzy sowami maleńkie kwiatki o średnicy około 3 do 7 mm
Druga strona-tkanina w gęsty delikatny wzór średnica kropek 5 mm.Producent bawełny - Francja
Wypełnienie - 100g włóknina silikonowa antyalergiczna.
Producent - Polska.
Kolor
Materiał
Styl
Tagi
  • kocyk koc bawełna sowy sówki letni wózka dziecka niemowlaka
Wykonanie
  • Handmade
Wyślij pytanie dotyczące produktu
Zgłoś nadużycie

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 9 CeneoPunktów. Aby otrzymać CeneoPunktów najpierw zaloguj się do Ceneo. + 9 CeneoPunktów Za wystawienie opinii otrzymasz 9 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.
Nie masz jeszcze konta? . + 30 CeneoPunktów Za rejestrację otrzymasz 30 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

jakość
wygląd
Liczba głosów: 0 Liczba opinii: 0
Więcej

Chcę napisać opinię + 9 CeneoPunktów Za wystawienie opinii otrzymasz 9 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.