Huawei Honor 3C Dual SIM Szary

Smartfon z ekranem 5 cali. Aparat 8 Mpix, pamięć 2 GB RAM
4,4

Zobacz inne produkty z kategorii Smartfony

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Huawei Honor 3C Dual SIM Szary i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Moim zdaniem bardzo słabą baterię ma ten telefon, choć użytkuję go dopiero od tygodnia, musiałem ładować baterię aż 5 razy.

W tej cenie nie znajdziecie lepszego telefonu. Wszystko działa bardzo płynnie, ekran żyleta, dual sim, itd.

Zalety
    • czas pracy na baterii
    • parametry
    Wady
    • brak gorilla glass

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Huawei Honor 3C Biały

ładny funkcjonalny telefon z ekranem o dobrych katach widzenia, rozdzielczoscia hd i dobrym aparatem w bardzo niskiej cenie jak na tą klase i do tego bateria trzyma 1-3 dni bez ładowania

4. Krzysztof

Fajny, szybki, prosty w obsłudze,

Za tą cene jest to najlepszy smartfon. Polecam w 100%

Zalety
    • 2gb ram
    • dobry aparat
    • ładny wyświetlacz
  6. łukasz

Mam telefon tydzień więc taka wstępna ocena.. Póki co na plus zaliczyć mogę: świetny ekran!!! przyzwoita nakładka systemowa, płynność działania-2gb ramu robi swoje-ŻADNYCH ZWIECH czy przycięć, dual sim, w miarę przyzwoity głośnik (chociaż mógłby być umieszczony gdzie indziej), ładny design, dobra jakość kręconych filmów, dioda powiadomień, czujnik światła, cena.

Minusy na chwilę obecną: brak podświetlania przycisków funkcyjnych (fatalna sprawa - w nocy nawet jak pamiętasz gdzie są to musisz czasem kilka razy nacisnąć aby trafić), aparat zdjęcia robi takie sobie (w lg g2 mini, który też ma 8mpix były dużo lepsze). dodatkowo kolory na zdjęciach tak jakby wyblakłe-lepiej jest w trybie hdr. głośnik choć przyzwoity umieszczony jest w beznadziejnym miejscu, śliska tylna klapka

Ogólnie stosunek jakość/cena bardzo dobry. jest parę niedociągnięć ale za tą kwotę ciężko oczekiwać fajerwerków.

Zalety
    • 2gb ram
    • dioda powiadomień
    • dobry cache cleaner od producenta
    • dual sim
    • płynność działania
    • przyzwoity dźwięk z głośnika w opcj dts
    • stosunek cena/jakość
    • świetny ekran w hd
    Wady
    • android 4.2 -cały czas brak aktualizacji
    • brak podświtlania przycisków funkcyjnych
    • niefortunne umieszczenie głośnika
    • przeciętny aparat tylny
  7. Piotr

Produkt jak najbardziej zgadza się z opisem działa płynnie, aparat robi dobre zdjecia i przede wszystkim bardzo przystepny cenowo

Zalety
    • szybki
    • tani
    • lekki

Chyba najlepszy telefon na rynku jeżeli chodzi o stosunek jakość/cena. Bardzo dobrej jakości ekran, 2GB ram robi swoje, bardzo dobra jakość dźwięku na słuchawkach po włączeniu DTS, przyzwoita bateria. Jedyne zastrzeżenia do spasowania i jakości tylnej klapki (po wymianie na aluminiowo- szklaną problem rozwiązany), oraz w dalszym ciągu brak aktualizacji do Android kitkat.

Zalety
    • dual sim
    • ładny wyświetlacz
    • stosunek cena/jakość
    • szybki
    • tani
    • lekki
    Wady
    • android 4.2 -cały czas brak aktualizacji
    • jakość i spasowanie tylnej klapki

Ładny, tani, nie zacina się.

Zalety
    • 2gb ram

Bardzo fajny telefon