Skip Hop Mata Playspot Grey/Cream Geo 245012

4,2 5 0 74 opinie / 1 pytanie
4,2

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Skip Hop Mata Playspot Grey/Cream Geo 245012 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Łukasz

Mata śmierdzi przez co nie nadaje się do użytku.

2. Filip

Matę dyskwalifikuje jej smród, który wydziela.

• zabawa
  3. polak

Co z tego, że mata jest z tworzyw bezpiecznych dla dzieci, skoro okropnie śmierdzi ?? Po wyjęciu z opakowania nie da rady trzymać tego w pokoju. Po chwili boli wręcz od tego głowa.
    Polecam pojechać samemu do sklepu i sprawdzić najpierw, żeby nie było rozczarowania jak na produkt za ponad 300 zł. Sama mata jest "made in china".

Zalety
    • amortyzuje uderzenia przy upadku
    • świetnie izoluje od podlogi
    • wiele możliwości ułożenia
    Wady
    • łatwe w utrzymaniu czystości
    • super jakość
    • warte swojej ceny
    • zabawa
  4. Weronika

MATA SMIERDZI klejami i jest szkodliwa! Ludzie ską tu tyle dobrych opinii? Naprawde kładziecie na to swoje dzieci ?

Wady
    • świetne wzory
    • świetnie izoluje od podlogi
    • świetny wygląd
    • wiele możliwości ułożenia
    • wielkość
  5. Matrix

Super mata bez brzydkiego zapachu.szkoda tylko,ze cena taka wysoka

6. A...a

nierówne części, jak na taką cenę - nie polecam

7. Nika

Niestety śmierdzi strasznie, mnie głowa boli a co dopiero niemowlę.

Zalety
    • super kolorystyka
    Wady
    • brak smrodu
    • okropny zapach plastiku
    • zapach
  8. Weka

Nie kupujcie maty SKIP Hop Geo! Kupilam szaro kremowa. Ona śmierdzi niewyobrażalnie! Teraz piszą na opanowaniu żeby wierzyć. Po tygodniu na balkonie ten sam smród!! To niebezpieczne ludzie, nie ważne co piszą na opakowaniu ruszcie głową sami! Mnie boli głowa jak obok leżą a co dopiero niemowlę które trzyma na tym buzie, ślini, gryzie??

9. Kamila

Mate zakupiłam po dość długich namysłach. Szukałam czegoś co samo w sobie nie rozpraszałoby dziecka a raczej stymulowało do pełzania i raczkowania. W przeciwieństwie do tych wszystkich kolorowych mat dostępnych na rynku ta naprawdę wydawała się idealna. Niestety mata ma bardzo brzydki zapach. Dałam się nabrać opiniom, które twierdziły, że mata jest bezzapachowa. Widocznie ci co je pisali mają coś nie tak z węchem. Mimo kilkukrotnego mycia maty wodą z mydłem i wietrzenia jej zapach się utrzymuje. Fakt, że moje maleństwo musi wdychać taki zapach jest sprawia, że jak na produkt o takiej cenie jest to dla mnie nie do zaakceptowania. Zdecydowanie NIE!

10. ania

Mata śmierdzi, niestety nawet po dłuższym wietrzeniu nie udało się zlikwidować zapachu i produkt został zwrócony

;