McDonaldówka z naturalnej skóry

520,00 z wysyłką od 540,00 zł dostępny do tygodnia 4,5 5 0 1 opinia
4,5
1 opinia
Idź do sklepu Kup teraz + 104 CeneoPunkty Korzystając z koszyka Ceneo podczas zakupu tego produktu za każde wydane 5pln na ten produkt otrzymasz od Ceneo 1 CeneoPunkt (max 200 CeneoPunktów). Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj

Inne produkty sklepu:

Zobacz więcej
Opis i dane produktu McDonaldówka z naturalnej skóry .
Torebka inspirowana papierową torbą śniadaniową. Dwukolorowa torebka do ręki zapinana na magnes.
Wymiary: 25x35x11 cm.
100 % skóra naturalna.
Produkt wykonywany ręcznie w krakowskiej pracowni kaletniczej z długoletnią tradycją. Cechy kolorystyczne produktów na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od oryginału ze względu na używaną przez Kupującego wyszukiwarkę internetową lub ustawienia monitora. Te różnice są niewielkie i całkowicie nieistotne dla jakości produktu. Ponieważ nasze projekty wytwarzane są metodą hand made i większości przypadków powstają w pojedynczych, unikatowych egzemplarzach - to poszczególne produkty mogą subtelnie różnić się od siebie.
Kolor
Materiał
Styl
Wykonanie
  • Handmade
Wyślij pytanie dotyczące produktu
Zgłoś nadużycie

jakość
wygląd
Liczba głosów: 1 Liczba opinii: 1
Więcej

Chcę napisać opinię + 9 CeneoPunktów Za wystawienie opinii otrzymasz 9 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie McDonaldówka z naturalnej skóry i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

  1. Trol
    Polecam
    Ocena:
    4,5/5 Wystawiono

    Świetna torebka. Ile tam wejdzie cheesburgerów? Jest miejsce na cole?